5 klausimai, kurie padės pažinti save geriau

Įspūdingiausi pokyčiai tampa realybe, kai susiduriame su klausimais ir imamės į juos atsakyti. Mums sekasi, kai, užuot bėgę nuo problemos, stengiamės joje daugiau sužinoti apie save. Sėkmės pasiekiame tada, kai susiduriame akis į akį su tuo, kas nepatogu ir sunku. O jei šį procesą papildytume dar kažkuo? Kaip dėl 5 klausimų, kuriuos galite užduoti sau? Kiekvienas iš jų gali būti būdas pagilinti savęs pažinimą ir keisti gyvenimą taip, kad galėtumėte gyventi pagal savo sąlygas.

1. Kas jums labiausiai patinka savyje?

Šis klausimas gali padėti suprasti, kaip save suvokiate. Kitaip tariant, jis gali padėti nustatyti jūsų savivertės lygį. Jei negalite atsakyti į šį klausimą, gali prireikti sukurti strategiją ar techniką, kaip pagerinti savivertę. Kai tai padarysite, iš tikrųjų jausitės geriau. Turėsite daugiau energijos ir įgysite emocinio stabilumo, suprasite, kas yra sveikas santykis tarp psichologinio ir fizinio kūno.

2. Kokie keturi būdvardžiai geriausiai apibūdina jus?

Tai vienas iš klausimų, kuriais siekiama geriau pažinti save, taip galima sužinoti kaip jūs save vertinate, priklausomai nuo to, kokia tvarka atsakysite. Dažniausiai sakoma atsakingas, patikimas, veržlus, komunikabilus.

Siūlome ieškoti originalesnio atsakymo. Pasirinkite tai, kas išsiskiria jūsų stipriosiomis savybėmis, ką vertinate ir kuo esate kitoks. Pavyzdžiui, jei sakote, kad esate atsargus, tai rodo, kad esate protingas. Jei mėgstate mąstyti ir ieškoti sprendimų, sakykite, kad esate geras analitikas ir galite spręsti problemas. Jei norite padėti kitiems, sakykite, kad esate paslaugus ir empatiškas.

3. Ko jums reikia, kad būtumėte laimingi?

Tai turbūt vienas geriausių klausimų, kuriuos galite užduoti norėdami geriau pažinti save. Jei jūsų atsakymas yra „nieko, aš jau esu laimingas”, tai reiškia, kad laimę laikote proto būsena. Žinoma, nėra taip, kad šokinėtumėte iš džiaugsmo 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, tačiau mokate sutelkti dėmesį į savo prigimtinę vertę, o tai ir yra svarbiausia.

4. Jei galėtumėte atsukti laiką atgal, ar ką nors keistumėte?

Tikėtina, kad kiekvienas iš mūsų gailisi ko nors, ką padarė, arba norėtų, kad tam tikri dalykai susiklostytų kitaip. Tai neišvengiama. Kai kurie žmonės pamiršta greičiau nei kiti ir žino, kad geriau atsikratyti tokio streso. Manome, kad turėtumėte atsigręžti į skaudžius išgyvenimus ir apie juos kalbėti.

5. Ar artėjate prie savo tikslų?

Tai vienas naudingiausių klausimų, kuriuos galite naudoti norėdami geriau pažinti save. Pamąstykite ar mažais žingsneliais siekiate savo tikslų, ar tiesiog leidžiate sau plaukti pasroviui?

Deja, negalite kontroliuoti, ar laimėsite loterijoje, ar ne. Galite pasirinkti savo kelią ir tai, kuo norite būti. Jūs esate savo gyvenimo šeimininkas ir nuo jūsų sprendimų priklauso jūsų ateitis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close