Kaip paslėpti kūno netobulumus?

Mes moterys dažnai jaučiamės netobulos, šiame tobulų žmonių pasaulyje. Nes yra daugybę tobulybių, kurios pastoviai transliuoja savo kūno privalumus per televiziją ir per internetą. Visa tai mus dar labiau gniuždo ir verčia jaustis nesmagiai. Tačiau, norint atrodyti idealiai nereikia atrodyti, kaip tos idealios ir nepriekaištingos moterys. Tereikia, tik tinkamai pasirūpinti savo išvaizda ir keliomis gudrybėmis paspėti, tai kas labiausiai jus erzina. Pripažinkime, kad mums pasitikėjimo suteikia ir mažos smulkmenos, kurios mus džiugina, ir verčia jaustis žaviai. Ir kartais nereikia atrodyti, kaip nuo žurnalo viršelio, kad galėtum sužavėti aplinkinius savo išvaizda. Moters charizma ir jos švytinčios akys suteikia mums visa tai, kad aplinkiniais vos tik pamatę mus ima mumis žavėtis. Taigi, pabandykime įvardinti keletą gudrybių, kurios gali moters netobulumus paslėpti:

  • Pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą: tinkamas liemenėlis ar kelnaičių dydis gali padėti sulyginti kūno linijas ir paslėpti netobulumus. Na, o apatiniai aukštu liemeniu jau senai daro stebuklus.
  • Naudoti kūno formavimo apatinius: kūno formavimo apatiniai, pavyzdžiui, kaip liemenėlės ar kelnaitės, gali padėti sulyginti kūno kontūrus ir sukurti subtilesnę siluetą. Pūpsantis pilvukas sutraukiamas ir tampa natūraliu vos atsikišusiu pilvuku, kas moters siluetą paverčia nuostabios Divos siluetu.
  • Sluoksniuoti drabužius: sluoksniuoti drabužiai, tokius kaip pavyzdžiui, megztiniai, palaidinės, kurie gali padėti paslėpti netobulumus ir taip pat pridėti vizualinio išskirtinumo Jūsų aprangai.
  • Pabrėžti tobulas kūno vietas: vietoj to, kad koncentruotumėtės tik į netobulumų paslėpimą, galite pabrėžti kitas kūno dalis, kuriomis didžiuojatės, pavyzdžiui, veidą, rankas, kojas ar nugara. Taip, leisite aplinkiniams žavėtis tobula savo kūno dalimi.

Svarbu prisiminti, kad kiekvieno žmogaus kūnas yra unikalus ir nėra tokio dalyko kaip „tobulas” kūnas. Visi mes esame tobuli, ir visų mūsų kūnai yra tobuli, tokie, kaip dievas mus sukūrė ir tokie kokius mes paveldėjome iš savo tėvų. Taigi, norint atrodyti žavingai, svarbu rasti drabužius ir stilius, kurie jums patinka ir leidžia jums jaustis patogiai ir pasitikinčiai savimi, nes tik tai gali Jums padėti sužavėti aplinkinius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close