Pasitikus Sausio 13-ąją languose rusenančių žvakių liepsnelių apsupty, pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija”, Birštonas pražydo Laisve!

Puoselėjant meilę ir pagarbą Tėvynei bei iškiliai mūsų šalies istorijai, jaunieji birštoniečiai dalyvavo simbolinėje akcijoje „Laisve žydintis Birštonas” – visą savaitę kūrė netradicines, originalias neužmirštuoles, primenančias gynusius mūsų laisvę ir išsaugojusius Lietuvos nepriklausomybę.

Sukurtos gėlės, šiandien pražydusios visose kurorto įstaigose, praeinantiems linki branginti mūsų laisvę, džiaugtis kiekviena diena ir vertinti tai, ką turime!

Akciją organizavo Birštono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė, Birštono gimnazija ir Birštono meno mokykla.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close