MOMENTINIŲ VANDENS ŠILDYTUVŲ ĮVAIROVĖ

Momentinių vandens šildytuvų įvairovė tenkina ir netgi pranoksta lūkesčius. Pristatyti visus šių boilerių modelius trumpai praktiškai yra neįmanoma, todėl šiandien trumpai aptarsime tik 3 šiuo metu labai populiarius momentinius vandens šildytuvus, t. y., Kospel EPO2 Amicus, Kospel PPH2 Hydraulic bei Kospel PPE2.

Momentiniai vandens šildytuvai tinka įvairiame interjere

Kurdami namų interjerą, sugaištame tikrai daug laiko, todėl nesinori, kad kas nors „sudarkytų“ sukurtą harmoniją. Momentiniai vandens šildytuvai yra tas prietaisas, kuris tikrai neturės neigiamos įtakos interjerui, nes jų dizainas tikrai universalus, gana minimalistinis, todėl „neišsišoka“ ir gerai įsilieja bet kokio stiliaus interjere. Jeigu reikėtų pateikti pavyzdį, iliustruojantį prieš tai išsakytus teiginius, tai be jokios abejonės būtų momentinis vandens šildytuvas, žinomas Kospel EPO2 Amicus pavadinimu. Šis momentinis vandens šildytuvas yra kompaktiškas, efektyvus, priskiriamas energinio efektyvumo A klasei ir įprastai yra naudojamas vonioje, duše, virtuvėje ir bet kokioje kitoje vietoje, kurioje Jums tik gali prireikti karšto vandens.

Momentiniai vandens šildytuvai turi daug apsaugų

Saugumas, naudojant bet kuriuos įrenginius, yra svarbiausias prioritetas. Momentinis šildytuvas vandeniui, kaip prietaisas, yra labai saugus ir apsaugotas nuo įvairių neigiamų netikėtumų, kaip, pavyzdžiui, šis prietaisas turi integruotą dvigubą apsaugą nuo perkaitimo. Dauguma momentinių vandens šildytuvų yra apsaugoti nuo sausos eigos, kietųjų dalelių bei vandens purslų.

Tinkamiausi momentiniai vandens šildytuvai vonios kambariams

Praktiškai nėra tokio vonios interjero, kuriam netiktų kompaktiškasis momentinis vandens šildytuvas Kospel PPH2 Hydraulic su specialiu vario kaitinimo elementu. Vonios kambariuose, dušuose ar kitose sistemose vandens pašildymui naudojamas momentinis vandens šildytuvas taip pat turi integruotą automatinį 2 pakopų galingumo perjungimą.

Momentiniai vandens šildytuvai yra tinkami naudoti su saulės kolektoriais

Šiuo metu našiausių momentinių vandens šildytuvų našumas gali siekti 13,0 l/min. Puikus tokio momentinio boilerio pavyzdys yra Kospel PPE2. Kompaktiškas, elektroniniu būdu valdomas vandens šildytuvas gali būti programuojamas. Dar viena minėto vandens šildytuvo savybė yra ta, kad jie yra tinkami naudoti su įvairiomis vandens pašildymo sistemomis, įskaitant saulės kolektorius. Pažymėtina, kad leistina vandens įvado temperatūra, naudojantis vandens šildytuvu Kospel PPE2, neturėtų viršyti 70 °C.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close