Kviečiame siūlyti kandidatus Prienų rajono Metų sportininko ir Metų sporto komandos apdovanojimams

 Kviečiame Prienų rajono sporto klubus, asociacijas, įstaigas, organizacijas, seniūnijas, fizinius asmenis, trenerius ir visus, neabejingus sportui, išrinkti geriausius 2022 m. Prienų rajono sportininkus ir komandas. Prašome siūlyti apdovanojimams sportininkus ar komandas, kurie (-ios) 2022 metais tapo tarptautinių ir nacionalinių varžybų, Lietuvos moksleivių čempionatų, įtrauktų į atitinkamos sporto šakos federacijos varžybų metinį kalendorių, nugalėtojais ir prizininkais.

  Metų sportininko ir Metų sporto komandos rinkimai bus vykdomi remiantis Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu patvirtinto aprašo reikalavimais. Užpildytą ir pasirašytą kandidatų anketą siųsti el. paštu artiomas.marchockis@prienai.lt arba pristatyti į Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (229 kab.) iki 2023 m. sausio 27 d. imtinai.

  Prienų rajono Metų sportininką, Metų sporto komandą ir kitus apdovanojamus sportininkus iš pateiktų kandidatų išrinks Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija.

  Išrinkti sportininkai ir jų treneriai bus apdovanoti 2023 vasario mėn. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyksiančiame geriausių 2022 m. Prienų rajono sportininkų pagerbimo renginyje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close