Jeigu ilgais, niūriais vakarais jus apims liūdesys, aplankykite Tarptautinį projektą-koncertą „Čigonų Karalaitė“, kuris vyks vasario 4 d. 19.00 val. Birštono Kultūros Centre.

Tai dainos, šokio ir muzikos „šou“ apie meilę sužibusią tarp dviejų degančių širdžių, kuriame apjungti gaivališkas temperamentas, aistringi šokiai ir gražiausios visų pamėgtos melodijos. Savo kerais jus užburs lietuvių kilmės dainininkė – Lora Chera (Ispanija). Jai talkins Tarptautinių konkursų laureatas– Laimonas Bendaravičius, kuris savo profesionalumu yra jau ne kartą pakerėjęs Lietuvos publiką. Uždegančiais šokiais visus žavės čigoniško šokio žvaigždės: Alina Safronova (Ukraina), Juliana Maske-Rožkova (Latvija), Lalita Čihradze (Švedija), Ieva Eisimante (Lietuva) ir gitaros meistras bei dainininkas –Agry Rich (Airija). Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 40 komplektų spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija. Šis projektas pelnė daugybę apdovanojimų Tarptautiniuose festivaliuose, vykusiuose visoje Europoje. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį, nes žiūrovai visur audringomis ovacijomis išlydėdavo atlikėjus po kiekvieno jų pasirodymo. Gerą nuotaiką – garantuojame!!

Informacija ir bilietų platinimas: www.bilietai.lt ir Kultūros Centro kasoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close