Kiekvienas verslas turi skirtingus poreikius, ir joks finansinis sprendimas nėra visiems tinkamas. Jūsų asmeninė finansinė padėtis ir jūsų verslo vizija nulems jūsų verslo finansinę ateitį. Kai žinosite, kiek pradinio finansavimo jums reikės, laikas išsiaiškinti, kaip jį gausite, paskola verslui pradėti yra geras būdas gauti papildomų pinigų verslo pradžiai. Paskola verslo pradžiai yra finansavimas, skirtas naujo verslo pradžios išlaidoms padengti. Pradedantiesiems smulkaus verslo paskolos gali būti skirtos tokiems dalykams kaip apyvartinis kapitalas, įrangos, mašinų, reikmenų, inventoriaus ir baldų pirkimas ir statybinės įrangos ar nekilnojamojo turto pirkimas.

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo turi susidurti naujas mažas verslas, yra gauti pinigų, kurių jam reikia pradėti ir plėstis. Naujų darbdavių mažos įmonės yra pagrindinis darbo vietų augimo šaltinis, tačiau jos daug labiau nei didesnės įmonės susidurs su finansiniais iššūkiais, siekdamos gauti skolinto kapitalo.

Savarankiškas finansavimas

Savarankiškas finansavimas, leidžia panaudoti savo finansinius išteklius savo verslui paremti. Savarankiško finansavimo atveju gali būti kreipiamasi į šeimą ir draugus dėl kapitalo, naudojant taupomąsias sąskaitas ar namuose laikomus pinigus.

Investuotojai

Investuotojai gali suteikti jums finansavimą verslo pradžiai investuodami į rizikos kapitalą. Rizikos kapitalas paprastai siūlomas mainais už nuosavybės dalį ir aktyvų vaidmenį įmonėje.

Rizikos kapitalas nuo tradicinio finansavimo skiriasi keliais svarbiais atžvilgiais. Rizikos kapitalas paprastai:

Orientuojasi į sparčiai augančias įmones;

Investuoja kapitalą už nuosavybę, o ne į skolą (tai nėra paskola);

Prisiima didesnę riziką mainais į galimą didesnę grąžą;

Investavimo laikotarpis yra ilgesnis nei tradicinis finansavimas.

Beveik visi rizikos kapitalo investuotojai norės bent jau vietos direktorių valdyboje. Taigi būkite pasiruošę mainais už finansavimą atsisakyti dalies savo įmonės kontrolės ir nuosavybės.

Paskola verslui pradėti

Jei norite išlaikyti visišką savo verslo kontrolę, bet neturite pakankamai lėšų pradėti, apsvarstykite galimybę gauti paskolą smulkiam verslui.

Norėdami padidinti savo galimybes gauti paskolą, turėtumėte turėti verslo planą, išlaidų lapą ir finansines prognozes ateinantiems penkeriems metams. Šios priemonės suteiks jums supratimą, kiek turėsite paprašyti pinigų iš skolintojo, ir padės bankui žinoti, kad jie daro protingą pasirinkimą, suteikdami jums paskolą.

Paruošę medžiagą, susisiekite su bankais ir kredito unijomis ir paprašykite paskolos. Palyginkite pasiūlymus, kad gautumėte geriausias įmanomas paskolos sąlygas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close