Švenčių dienomis atliekos bus vežamos pagal grafiką, tik neužstatykite privažiavimų prie konteinerių!

Net didžiausios metų šventės ne visiems yra poilsio dienos. Atliekų vežėjai irgi dirbs per šventes – bendrojo naudojimo konteineriai bus tuštinami pagal įprastą grafiką. Tačiau labai svarbu, kad atliekų surinkimo automobiliais būtų įmanoma juos pasiekti – tad prašome gyventojus neužstatyti privažiavimų prie konteinerių. Nesant galimybės privažiuoti konteineriai gali likti neištuštinti.

Konteinerių aikštelės visada bus tvarkingos, jeigu

išrūšiuosite visas atliekas,

sumesite jas į konteinerius,

išmetamas atliekas pastumsite, kad jos įkristų į konteinerio vidų, o neužkimštų jo viršaus,

jokių atliekų nepaliksite prie konteinerių.

Jūsų paliktos atliekos tikrai nedžiugina jūsų kaimynų!

Šviesių ir švarių Šv. Kalėdų!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close