Kviečiame užpildyti anketą ir dalyvauti Prienų kultūros ir laisvalaikio centro lankytojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrime

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras kviečia visus lankytojus dalyvauti centro vykdomame lankytojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrime ir užpildyti anketą.

Jūsų atsakymai yra nepaprastai vertingi centrui tobulinant savo veiklą bei siūlant tokias veiklas ir paslaugas, kurios geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Nuoroda į anketą: https://bit.ly/3FX0P8c

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close