Savivaldybės administracijos pastato eglė vėl suspindo rankų darbo žaislais

Prienų Laisvės aikštėje jau spindi gyventojų padovanota beveik 12 m aukščio sidabriniais burbulais ir girliandomis išpuošta miesto Kalėdų eglė, kuri bus įžiebta gruodžio 17 d. 17 val. Žaliuojančią – tik mažesnę – eglutę vietos gyventojas padovanojo ir Savivaldybės administracijai. Eglutė puošia Administracijos pastato vestibiulį, o ją tradiciškai išdabino LASS Prienų filialo rankdarbių būrelio, kuriam vadovauja menininkė Vilma Krasauskienė, nariai.

Savivaldybės administracijos erdvės įvairių švenčių progomis LASS Prienų rajono filialo rankdarbių būrelio pagamintais darbais puošiamos jau ketvirtus metus. Šiais metais ant eglutės suspindo beveik 80 įvairiaspalvių žaisliukų.

Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas nuoširdžiai padėkojo žmonių su regėjimo negalia bendruomenei ir jos pirmininkei Irenai Karsokaitei už dovaną Savivaldybei ir išskirtinį papuošimą, linkėjo toliau nesustoti kurti, savo darbais džiuginti bendruomenės narius ir aplinkinius.

„Jūsų iniciatyvos užkrečia“, – pasidžiaugė Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, pabrėždama, kad šiais metais pastato viduje pirmą kartą papuošta gyva eglutė – taip pat vietos gyventojo dovana.

I. Karsokaitė padėkojo Savivaldybės vadovams už suteiktą galimybę puošti pastato erdves ir kartu parodyti platesnei visuomenei savo kūrybinius darbus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close