Baldų surinkimas: ką reikia žinoti?

Kai nusprendžiame atnaujinti savo namus, gana dažnai užsisakome ir naujų baldų. Nors jų surinkimas gali atrodyti tiesiog elementarus, tačiau tam tikrais atvejais gali praversti ir profesionalių meistrų pagalba. Atlikti reikiamus darbus galėsite gerokai paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais  patarimais. Taigi Portalpro.lt meistrai pateikia, ką svarbu žinoti apie baldų surinkimą?

Baldų surinkimą pradėkite nuo pasiruošimo

Pirmiausia svarbu įvertinti, kur statysite surinktus baldus. Pamatuokite erdvę, kurioje stovės baldai, ir įsitikinkite, kad čia jiems pakaks vietos. Jei iš anksto suplanuosite, kur statysite baldus, tai jums gali padėti sutaupyti nemažai laiko. Taip pat turėkite omeny ir tai, kad baldų surinkimui reikės papildomos vietos, todėl paruoškite erdves, kuriose surinkinėsite baldus. Pasistenkite, kad aplink būtų kuo mažiau pašalinių daiktų, nes tai taip pat gali turėti įtakos baldų surinkimo spartai.

Išanalizuokite baldų instrukcijas

Jei pirksite naujus baldus, tikrai gausite ir instrukcijas, kuriose yra nurodoma, kaip tą atlikti. Nors gana dažnai į instrukcijas numojama ranka, nes paprasčiausiai manoma, kad baldų surinkimas yra tiesiog elementarus, tačiau vėliau gali paaiškėti, kad viskas yra gerokai sudėtingiau nei buvo manoma. Instrukcijose yra žingsnis po žingsnio nurodoma, ką reikia atlikti, ir kokie įrankiai turi būti naudojami darbų atlikimui. Pavyzdžiui, gana dažnai teigiama, kad ikea baldų surinkimas visiškai nereikalauja didelių pastangų, nes šie baldai yra surenkami pagal aiškiai suprantamas ir detalias instrukcijas. Kartais baldų surinkimas yra lyginamas su dėlione: tereikia atlikti tam tikrus paprastus veiksmus, ir netrukus turėsime vientisą vaizdą. 

Pasiruoškite reikiamus įrankius

Baldų surinkimui turi būti naudojami specialūs įrankiai, kurie gerokai palengvina baldų surinkimo procesą. Turbūt svarstote, kokių įrankių gali prireikti surenkant baldus? Dažniausiai tam praverčia atsuktuvas ir įvairios galvutės. Baldų surinkimui galite įsigyti atsuktuvą su magnetiniu antgalių laikikliu ir papildomus antgalius, kurie pravers tuomet, kada bus atliekamas stalo surinkimas ar kitų baldų paruošimas. Taip pat naudinga įsigyti ir einamiausių dydžių raktus bei kompaktiškas reples. Jei bus atliekamas ne tik stalo ar sofos surinkimas, bet ir kitų įvairių baldų paruošimas, taip pat labai naudinga turėti akumuliatorinį suktuvą, kuris gerokai paspartins darbų eigą ir neleis pervargti. Šiuos pagrindinius įrankius galite įsigyti tikrai palankiomis kainomis, taigi, tikrai neverta baimintis, kad tai gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų.

Kada verta kreiptis pagalbos į baldų meistrus?

Dėl tam tikrų priežasčių kartais nėra galimybės baldų surinkti savarankiškai. Tokiais atvejais visada galima kreiptis pagalbos į meistrus, kurie pasirūpins, kad baldai būtų surinkti greitai ir sklandžiai. Baldų surinkimo kainos visada priklauso nuo darbų sudėtingumo ir apimties: pavyzdžiui, 4 kėdžių surinkimo kaina siekia 25-50 eurų, spintelių surinkimas ir pakabinimas kainuoja maždaug 25-43 €, standartinių ikea ar jysk baldų surinkimas gali kainuoti nuo 25 iki 73 €.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close