Birželio 10-14  ir 16-20 dienomis  Birštono savivaldybės jaunuoliai (15-17 metų amžiaus), vadovaujami Birštono sporto centro trenerių, stovyklavo Elko poviate Lenkijoje pagal  Birštono savivaldybės administracijos ir Elko miesto įgyvendinamą projektą „Infrastruktūros plėtra ir partnerių veiklos didinti jaunimo sporto veiklas“.

Į stovyklą kaimyninėje Lenkijoje buvo atrinkti 55 jaunuoliai ir jaunuolės iš Birštono gimnazijos. Birštoniečiai turėjo progą bendrauti bei pagal projekto programą dalyvauti sporto veiklose su Elko powiato „Stefan Żeromski“ licėjaus moksleiviais.

Jungtinės stovyklos metu jaunuoliai dalyvavo integracijos vakare, žaidė tinklinį, krepšinį, rankinį, irklavo baidare, kanoja, dalyvavo Elko moksleivių lengvosios atletikos spartakiadoje, plaukiojo vandens parko baseine.

– Birštoniečiai pajuto, kad Lenkijos moksleiviai yra sportiškesni, greitesni ir  tvirtesni, nes jų mokyklų programose yra privalomos 4 savaitinės kūno kultūros pamokos. Bendros treniruotės ir vietinio jaunimo pavyzdys bei Elko kūno kultūros mokytojai padėjo mūsiškiams integruotis įvairiose sportinėse veiklose ir įgyti kitokios patirties, – pasakojo stovyklos vadovas, Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys.

Su moksleivių grupėmis stovykloje dirbo Birštono sporto centro treneriai   Povilas Juozaitis ir Linas Smailys.

Birštono SC direktorius pasidžiaugė, kad projekto dalyviais labai rūpinosi ir Elko projekto koordinatorė Agnieszka Pietrowicz, nemažą dėmesį stovyklautojams skyrė ir Elko powiato seniūnas Krzysztof Pilat.

Kaip paminėjo S. Smailys, šiomis stovyklomis projektas nesibaigė. Rugpjūčio mėnesį bus organizuojami sportininkų (irkluotojų) iš Birštono ir Elko mainai, organizuojamos bendros treniruotės Birštone ir Elko mieste. Dalyvavimas projektuose su kitų šalių jaunimu praturtino visų dalyvių patirtį, sustiprino  bendravimą tarp miestų partnerių ir tarp pačių jaunų žmonių.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close