Rūšiavimo centruose pakuočių atliekos iš įmonių priimamos nemokamai

Nuo šių metų gruodžio 1 dienos visuose Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rūšiavimo centruose (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse) iš įmonių, sudariusių atliekų pridavimo į rūšiavimo centrus sutartis, plastiko, popieriaus, stiklo bei medinių pakuočių atliekos priimamos nemokamai.

Pagal ARATC direktoriaus įsakymu patvirtintus atliekų priėmimo ir apdorojimo rūšiavimo centruose įkainius minėtoms pakuočių atliekoms nuo šiol taikomas nulinis tarifas.

Norint pristatyti didesnį pakuočių kiekį (200 kg ar daugiau), dėl jų priėmimo reikėtų iš anksto susiderinti su rūšiavimo centro darbuotoju telefonu ar el. paštu. Kontaktus rasite https://www.aratc.lt/kontaktai-rusiavimo-centrai-2/

Primename, kad šienainio plėvelė nepriskiriama prie pakuočių!

Raginame įmones atsakingai tvarkyti savo atliekas, naudojantis rūšiavimo centrų paslaugomis.

Iš gyventojų atliekos (išskyrus automobilinį plastiką ir sunkiasvorių automobilių bei industrinės technikos padangas) rūšiavimo centruose priimamos nemokamai.

Į rūšiavimo centrus reikia vežti didelių gabaritų pavojingas, statybų, remonto ir kitas atliekas, kurios netelpa į rūšiavimo konteinerius arba kurių mesti į šiuos konteinerius negalima.

Informaciją apie rūšiavimą rasite https://www.aratc.lt/atlieku-tvarkymo-atmintine/.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close