Darbo stalas namų ofisui: kaip pasirinkti geriausią?

Pastarųjų metų aktualijos, pandemija lėmė tai, kad dauguma savo darbinę biuro aplinką iškeitė į namų ofisus. Vis daugiau ir daugiau žmonių, šiomis dienomis, dirba iš namų, o siekdami padidinti savo produktyvumą net įsirengia namų ofisus. Tiesa, koks namų ofisas be darbo stalo? Tvirtas, kokybiškas ir patogus darbo stalas garantuos ir patogų, produktyvų bei efektyvų darbą. Tiesa, rasti tokį gali būti gana sunku, nes darbo stalų pasirinkimas tikrai yra labai platus ir įvairus. Na, o apie tai, kaip išsirinkti sau tinkamiausią ir geriausią darbo stalą, plačiau pakalbėsime šiame straipsnyje.

Kokio dydžio darbo stalas jums reikalingas?

Siekiant dirbti patogiai ir efektyviai, naudinga rinktis kuo didesnė ir daugiau darbo vietos suteikiantį darbo stalą. Ant jo turi lengvai tilpti ne tik kompiuteris, bet ir kiti, reikalingi ir darbui būtini reikmenys. Tiesa, darbo stalo dydžio pasirinkimas priklauso ne tik nuo jūsų norų ir poreikių, bet ir kambario dydžio. Jei kambarys nedidelis, gali tekti rinktis kompaktišką ar net pakabinamą darbo stalą. Tuo tarpu, turintiems daug laisvos vietos ir erdvės, tikrai reikėtų rinktis didelį ir patogų darbo stalą. Dėmesį reikėtų atkreipti ir į stalo aukštį. Dažniausiai, darbo stalai būna 73-76 cm aukščio. Patogiausias bus tas, kuris puikiai atitiks jūsų ūgį, derės prie turimos darbo kėdės. Naudinga rinktis modelį, kuris suteikia reguliuojamo aukščio funkciją. Tokiu būdu, jį lengvai galėsite pritaikyti pagal turimus poreikius. Na, o jie ieškote tikrai modernaus ir gero darbo stalo, visada galima rasti stovimą, reguliuojamo aukščio stalą, kurį galėsite naudoti tiek sėdėdami, tiek stovėdami. 

Ar stalas suteikia daiktų laikymo vietos?

Jei namų ofisas neturi daug vietos, naudinga pasvarstyti apie darbo stalo su stalčiais įsigijimą. Toks stalas suteiks nors minimalios vietos daiktų ir dokumentų ar svarbiausių darbinių reikmenų laikymui. Kuo daugiau stalčių, tuo daugiau daiktų laikymo vietos. Tačiau, naudinga atminti, kad tokio tipo darbo stalai gali būti šiek tiek didesni. Kitas galimas pasirinkimas – didesnis stalas, ant kurio bus galima sukrauti daugiau reikalingų daiktų. Tiesa, tokiu atveju, aplinka gali atrodyti labai apkrauta ir netvarkinga.

Darbo stalo medžiaga 

Darbo stalo kokybė ir patvarumas, o taip pat ir išvaizda visiškai priklauso nuo to, iš kokios medžiagos stalas yra pagamintas. Dauguma stalų, kaip ir žurnalinis staliukas ar kitų tipų stalai, kurie atrodo kaip mediniai, iš tiesų, yra pagaminti iš laminuotų medžio drožlių, MDF plokščių. Dažnai randami ir medinius rėmus bei fanerinius stalčius turintys darbo stalai. Pavyzdžiui, iš MDF plokštės pagamintas darbo stalas bus pakankamai tvirtas. Tokie stalai gali būti labai įvairių dizainų, turi tolygų paviršių, o svarbiausia – nėra itin brangūs. Visada galima rinktis natūralaus medžio masyvo darbo stalus, kurie pasižymi prabanga ir elegancija. Tačiau, svarbu atminti, kad mediniai stalai yra gana sunkūs ir tikrai brangūs. Galiausiai, darbo stalai gali būti gaminami ir iš metalo. Dažniausiai, tai plieniniai, plieninius rėmus turintys stalai, kurie pasižymi aukšta kokybe, yra patvarūs ir stabilūs. Jie atsparūs tiek ugniai, tiek vandeniui, pasižymi ilgaamžiškumu. Tiesa, gali braižyti grindis ir suteikti šaltumo jausmą, juos liečiant. Kita vertus, tokio tipo darbo stalas puikiai tiks, jei namuose vyrauja minimalistinis, urbanistinis dizainas. Jie pasižymi itin paprastas, erdvės neužgožiančiais dizainais, dažnu atveju, būna vienspalviai. Na, o tai reiškia, kad juos bus gana lengva derinti prie kambario stiliaus ir interjero. 

Ar stalą lengva pernešti iš vienos vietos į kitą?

Renkantis darbo stalą namų ofisui labai svarbu pagalvoti apie jo mobilumą. Gali nutikti taip, kad norėsite perstatyti savo namų ofisą ar perkelti jį į visai kitą vietą. Tokiais atvejais, naudinga rinktis tokį darbo stalą, kuris būtų lengvai ir patogiai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Tam puikiausiai tiks darbo stalai ant ratukų. Juos itin lengva ir patogu perstumti į kitą vietą, nesukant galvos apie stalo nešimą, kėlimą ar ardymą. Tiesa, naudinga paminėti ir tai, kad metaliniai darbo stalai, dažniausiai, yra itin lengvai išardomi ir vėl sudedami, tad, jie taip pat gali tapti puikiu pasirinkimu. 

Ieškantys kokybiško ir gero darbo stalo savo namų ofisui, sau tinkamą modelį tikrai ras Varlėje. Čia itin didelis ir platus darbo stalų pasirinkimas, draugiškos kainos ir šaunios akcijos! Apsilankykite: https://www.varle.lt/darbo-stalai/ ir išsirinkite sau tinkamiausią!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close