„Metų ūkio“ šventėje – pagarba krašto žemdirbiams, apdovanojimai konkurso dalyviams ir nugalėtojams

Lapkričio 25 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinė „Metų ūkio“ šventė, skirta krašto žemdirbiams bei kasmetinio konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojams ir dalyviams pagerbti.

Tardamas sveikinimo žodį Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasidžiaugė ilgametėmis konkurso „Metų ūkis“ tradicijomis ir padėkojo visai ūkininkų bendruomenei už svarų indėlį į rajono ekonomiką, bendradarbiavimą su Savivaldybe ir seniūnijomis, pagalbą prižiūrint kelius ir organizuojant renginius, didelį sutelktumą ir paramą ukrainiečiams, prasidėjus karui šioje šalyje, žinių siekimą bei pažangių technologijų taikymą. „Važiuojant pro mūsų krašto laukus, matyti, jog čia Europa“, – sakė meras, palinkėdamas ūkininkams ir toliau išlaikyti ūkių gyvybingumą, įveikti visus iššūkius, kurių įvairių reglamentų ir kitų teisinių dokumentų pavidalu sulaukiama iš centrinės valdžios bei Europos Sąjungos. O valstybinei valdžiai palinkėjo, kad visi sprendimai, kurie reikšmingi ir susiję su ūkininkais, būtų pasverti bei atsakingai įvertinti.

Prienų r. savivaldybės kartu su Prienų ūkininkų sąjunga, laikraščiu „Gyvenimas“ ir LŽŪKT Prienų skyriumi organizuojamas konkursas šiemet vyko jau 29 kartą. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas padėkomis ir Savivaldybės įsteigtais dovanų kuponais apdovanojo konkurso trečiosios vietos laimėtojus Šilavoto seniūnijos ūkininkus Audronę ir Gintą Galinius, antrąją vietą laimėjusią Prienų seniūnijos jaunąją ūkininkę Rasą Rasimaitę Imhof, pirmosios vietos laimėtojus Veiverių seniūnijos ūkininkus Aušrą ir Aurimą Babenskus. Nugalėtojams laikraščio „Gyvenimas“ redaktorė Ramutė Šimukauskaitė tradiciškai įteikė skulptoriaus Andriaus Lik skulptūrą „Paukštis“.

Mero padėkos ir piniginiai prizai taip pat įteikti konkurso „Metų ūkis“ dalyviams: Kristinai ir Tautvydui Žukauskams, Tadui Jurkoniui, Austei ir Karoliui Kliučinskams, Daliai Kielienei bei Monikai ir Aidui Kazlauskams.

„Metų ūkio“ šventės dalyvius bei konkursantus pasveikino Prienų rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Martynas Butkevičius, Prienų r. savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, taip pat didelis būrys į šventę atvykusių svečių: Europarlamento nario Bronio Ropės biuro vadovė Lietuvoje Rūta Bičiuvienė, LR Seimo narys Andrius Palionis, LR Seimo nario Andriaus Kupčinsko patarėjas Jovydas Juocevičius, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų, Nacionalinės žemės tarnybos prie LR ŽŪM, Lietuvos ūkininkų sąjungos, Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacijos, LŽŪ Konsultavimo tarnybos Prienų skyriaus atstovai, kiti garbūs svečiai. Didelis būrys ūkininkų ir jų pagalbininkų buvo įvertinti padėkomis ir rėmėjų dovanomis.

Prie ūkininkų metinio renginio svariu indėliu (daugiau nei 4000 Eur) prisidėjo ir Prienų rajono savivaldybė, be kita ko, dovanojusi ir nuotaikingą „Lietuvaičių“ koncertą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close