Popietė „Sutemų valanda“ Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos Kazlų filiale

Apniukusią lapkričio popietę į Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos Kazlų filialą susirinko knygų bičiuliai dalyvauti „Šiaurės šalių literatūros savaitės 2022“ renginyje „Sutemų valanda“.

Pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja – tamsiausiu metų laiku uždegti žvakes ir skaityti. Tokiu laiku, kai visi ilgimės šviesos, bendrystės, kuriuos dovanoja jaukus vakaras žvakių šviesoje, visiems drauge skaitant knygą. Šių metų lapkričio 14–20 dienomis vykusios „Šiaurės šalių literatūros savaitės 2022“ tema – „Gamta Šiaurėje“. Kazlų filialas taip pat prisijungė prie šios akcijos ir lapkričio 17 d. organizavo ištraukų iš Patrik Svensson knygos „Apie ungurius ir žmones“ skaitymus. Tai neįprasta, gamtos istoriją su vaikystės atsiminimais sujungianti bei prikelianti jautrias asmenines patirtis knyga. Knyga apdovanota prestižine Augusto premija. Bibliotekoje taip pat surengta šiaurės šalių rašytojų leidinių lietuvių kalba paroda, skirta Šiaurės šalių literatūros populiarinimui ir skaitymo skatinimui.

  Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos

  Kazlų filialo bibliotekininkė Rita Sliserienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close