Balinti negalima susilaikyti – kur dėti kablelį?

Dažnas žiūrėdamas į  besišypsančias garsenybes – pavydi jiems akinančiai baltos šypsenos ir neretai pasvarsto, kodėl ir man  nepabandžius taip atrodyti. Juk graži šypsena ne tik įvaizdžio dalis, bet ir pasitikėjimą savimi stiprinantis veiksnys. Tą vieningai patvirtina specialistai https://www.pilene.lt/paslaugos/dantu-balinimas

Gerai tiems, kuriems gamta motulė iš prigimties  nepašykštėjo perlo baltumo dantų, tačiau tokių yra vos 1 procentas. O ką daryti likusiems? Juk visiškai sveiki dantys, net ir puikiai prižiūrimi, dažniausiai būna gelsvo ar pilkšvo atspalvio. Tad ir keliame sau klausimą, ar fotografuojantis ir toliau stengtis šypsotis pro lūpas, ar vis tik pasiryžti ir įrodyti sau, kad spindinti ir akinanti šypsena gali būti ne tik žmonių nuo  žurnalo viršelių, bet ir kiekvieno iš mūsų. Mes jau seniai ne tie naivuoliai, kurie tiki, kad sugraužtas  rūgštus obuolys ryte ir vakare – perlo baltumo dantų garantas.  O ne Mes puikiai suprantame, kad tokius dantis mums gali padovanoti tik profesionali dantų balinimo procedūra. Tad belieka tik dėl jos apsispręsti. 

Balinti negalima susilaikyti – kur dėti kablelį? Atsakymas  ko gero didžiąją dalimi priklauso nuo ko, kokiomis  žiniomis apie šią procedūrą mes disponuojame. Niekas taip žmogaus negąsdina – kaip nežinia. Žinojimas suteikia saugumo ir padeda apsispręsti.

Tad kas gi yra tas dantų balinimas? 

Dantų balinimas – tai tokia procedūra, kurios metu dantims suteikiama vientisa spalva. Dantys yra pašviesinami ir atrodo labai natūraliai.  Šiai dienai yra daug įvairių dantų balinimo būdų. Tad geriau nebandykite šio galvosūkio išspręsti savarankiškai – geriau pasitikėkite profesionalais. Prieš apsispręsdami  dėl dantų balinimo būdo,  apsilankykite profesionaliame odontologijos kabinete, kur gydytojas apžiūrėjęs Jūsų dantis ir įvertinęs individualias jų ypatybes, parinks labiausiai optimalų ir efektyvų būtent Jums tinkantį metodą. Rimtos odontologijos klinikos įprastai būna išbandžiusios kone visus dantų balinimo būdus bei atsirinkusios tai, kas saugiausia ir efektyviausia. 

Populiariausi dantų balinimo būdai yra du: kapomis ir lazeriu. Balinimo procedūra kapomis yra atliekama namuose,  yra pigesnė ir tikrai puikiai tinkanti  kantriems ir pastangų negailintiems žmonėms, o balinimas lazeriu – geriausias pasirinkimas, norintiems greito ir efektyvaus rezultato jau po vieno vizito  gydytojo kabinete.

Tad nereikia klausti savęs balinti, ar susilaikyti. Reikia pasitikėti profesionalais, o jie pasistengs, kad kiekvieną ryta ir vakarą žiūrėdami į save veidrodyje dovanotumėte sau akinančiai baltą šypseną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close