Kviečiame dalyvauti socialinio-ekologinio plakato konkurse!

ARATC technologijų parkas (nuotrauka Aliaus Mikelionio)

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kviečia dalyvauti socialinio-ekologinio plakato „Tausok maistą, rūšiuok atliekas, saugok planetą“ konkurse.

Konkurso tikslas yra skatinti atsakingą maisto vartojimą ir jo tausojimą, didinti visuomenės supratimą apie maisto ir virtuvės atliekų rūšiavimo svarbą.

Konkurse gali dalyvauti įvairaus amžiaus asmenys bei kūrėjų grupės. Vienas konkurso dalyvis gali pateikti vieną konkurso temą atitinkantį plakatą.

Pasibaigus konkursui bus surengta plakatų paroda. Nugalėtoją rinks vertinimo komisija, taip pat bus apdovanotas ir daugiausia žiūrovų simpatijų pelnęs plakatas.

Konkursas vyksta iki gruodžio 9 d. Elektroninę plakato versiją ir nuotrauką reikia atsiųsti el. paštu aldona.jankauskienė@alytausratc.lt.

Konkurso nuostatai skelbiami Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro svetainėje https://www.aratc.lt/naujienos/kvieciame-dalyvauti-socialinio-ekologinio-plakato-konkurse/.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras yra vienas didžiausių maisto atliekų tvarkytojų Lietuvoje, pirmasis šalyje pradėjęs atskirą maisto ir virtuvės atliekų surinkimą iš gyventojų, iš maisto ir virtuvės atliekų gaminantis energiją kompostą.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close