VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje – gerumo tradicija

Lietuvoje lapkričio 6 d. jau daug metų minima Pyragų diena – diena, kai žmonės skatinami kepti pyragus, vaišinti jais savo kolegas, o surinktas lėšas paaukoti labdaringiems tikslams. Pyragų diena rengiama įvairiose organizacijose, įstaigose, mokyklose, o šio renginio tikslas – dalintis ir padėti tiems, kurie susiduria su sunkumais.  

Vilniaus pasienio rinktinė jau ne pirmus metus prisideda prie šios iniciatyvos. Pirmadienį rinktinėje organizuota Pyragų diena, darbuotojai skatinti prisiminti tradicinius giminės receptus, eksperimentuoti ir išbandyti naujus, nežinomus ar tiesiog iškepti paprastą, greitai paruošiamą savo mėgstamą pyragą. Pyragų dieną dalytasi namie ruoštais skanėstais, ragauti pyragai, o renginio dalyviai aukojo pasirinktą simbolinę pinigų sumą.

Kilniam tikslui susivienijo Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir darbuotojai visuose padaliniuose – prie kilnios akcijos jungėsi Ignalinos, Pavoverės, Puškų pasieniečiai. Pyragų dienos metu buvo suaukota triženklė pinigų suma. Tai keliskart daugiau nei ankstesniais metais. Didėja gerų darbų apimtys.

Rinktinės darbuotojų teigimu, tokios akcijos reikalingos tiek sergantiems vaikams, tiek patiems iniciatyvoje dalyvaujantiems žmonėms – jos primena, kokie svarbūs dalykai yra atjauta ir tarpusavio supratimas, ir padeda, tiek darbe, tiek kasdieniniame gyvenime, būti geresniems, jautresniems, supratingesniems.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close