Poetės Dalios Teišerskytės kūrybos vakaras

Spalio 21 d., saulėtą penktadienio vakarą, Kazlų Rūdos miesto bendruomenė gausiu būriu rinkosi į Jurgio Dovydaičio viešąją biblioteką, kur vyko jausmingas ir nuoširdus poetės Dalios Teišerskytės kūrybos vakaras „Paskutinių lapų išleistuvės“.

 Kai protas išeina į dangų,

 Dangus nusileidžia į širdį…

Tokiu dvieiliu galima būtų apibūdinti poetės, žurnalistės, buvusios ilgametės Seimo narės, visuomenininkės Dalios Teišerskytės kūrybos vakarą viešojoje bibliotekoje, nes literatūrinio-muzikinio renginio metu liejosi patys gražiausi jausmai. Poetės sukurtas eiles ir laiškus skaitė viešosios bibliotekos vadovė Virginija Samuolienė. Vakaras, kupinas jausmingų eilių, nuoširdžių pasakojimų ir melodingų dainų, sukurtų poetės tekstais, pralėkė tarsi akimirka. Muzikinę nuotaiką kūrė šeimyninis duetas Rima ir Vaidas, priminę klausytojams tokias populiarias dainas kaip „Lelijos“, „Būk šalia“, „Davė laimužė gyvenimą“ ir kitas.

D. Teišerskytė nevengė atvirai pasakoti istorijų iš savo, kaip politikės, karjeros ir iš asmeninio gyvenimo dramų. Paskutinė, jau penkioliktoji D. Teišerskytės knyga „Paskutinių lapų išleistuvės“ – bene brandžiausia jos kūrybos kraitėje. Tačiau poetė eilėraščius skaitė ne tik iš jos, prisiminė ir ankstesnę kūrybą bei joje vyraujantį liūdesį.

Pilnutėlė bibliotekos salė kūrėjai plojo atsistojusi ir kvietė atvykti vėl. Pilni gerų, džiugių emocijų kraštiečiai nenoriai skirstėsi. O jų veiduose švytėjo vis dar neblėstanti šypsena…

  Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos Aptarnavimo ir informacijos skyriaus vedėja Rūta Liberienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close