Nuimti konteineriai prie garažų bendrijų

Šie konteineriai nuimti

Prienų garažų bendrijų nariai nuo šiol turi naudotis mieste įrengtais bendro naudojimo rūšiavimo konteineriais – garažų teritorijose buvę mišrių atliekų konteineriai nuo lapkričio 1 dienos nuimti.

Garažų savininkai ar nuomininkai išrūšiuotas atliekas turi nešti į artimiausią ar bet kurią kitą mieste esančią rūšiavimo konteinerių aikštelę. Mesti atliekas senųjų mišrių atliekų konteinerių stovėjimo vietose griežtais draudžiama! Šiuos konteinerius buvo nuspręsta patraukti, nustačius, kad mišrių atliekų juose būdavo labai nedaug – didžiausią dalį sudarydavo pakuočių ir pavojingos atliekos, kurias reikia išrūšiuoti.

Primename, kad pavojingas atliekas reikia vežti į rūšiavimo centrus (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles), o pakuočių – mesti į joms skirtus konteinerius.

Alytaus regiono tvarkymo centro informacija

Prie garažų buvusiuose mišrių atliekų konteineriuose daugiausia buvo primetama pakuočių ir pavojingų atliekų

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close