Kaip derinti kojines prie skirtingų aprangos modelių?

Kojinės neabejotinai yra vienas iš privalomų elementų kiekvieno vyro garderobe. Skirtingai nuo kitų apatinių drabužių, jos yra visiškai matomos, todėl kojines būtina tinkamai pritaikyti prie esamos aprangos. Kojinių išsirinkimas ir bandymas priderinti prie aprangos vyrams dažnai kelia problemų. Todėl šiame straipsnyje pabandysime atkreipti jūsų dėmesį į svarbius aspektus renkantis tinkamas kojines, pavyzdžiui, kaip jas priderinti prie skirtingų aprangos modelių.

Kaip išsirinkti kojinių spalvą? 

Vyriškos kojinės ir tinkamas jų priderinimas prie garderobo, priešingai nei atrodo, turi didelę reikšmę. Šie pasirinkimai tik įrodo jūsų stiliaus pojūtį, taip pat ar jie atitinka dabartinius mados kanonus, kuriuos pastebi ne tik vyrai, bet ir moterys. Šiuo metu vyrai linkę klasikines kojines derinti prie kostiumų ir kitų elegantiškų ir oficialių apdarų, o būtent kojinių priderinimas ir kelia daugiausia problemų. Todėl patariame, į ką atkreipti dėmesį derinant atitinkamą kojinių modelį prie pasirinktos aprangos.

Kojinių derinimas prie pasirinkto stiliaus

Daugeliui vyrų kyla problemų dėl pasirinkto tipo kojinių priderinimo prie skirtingų aprangos modelių, įskaitant kasdienį, pramoginį, oficialų ar darbinį. Kokios kojinės skirtingu atveju tiks geriausiai? Iš ko turėtų būti pagamintos kokybiškos kojinės? Šiandien kokybiškų kojinių samprata kiek kitokia, jei lygintumėte, pavyzdžiui, su praėjusiu amžiumi. Medvilninės arba vilnonės kojinės šiuo metu yra vienos geidžiamiausių tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Tokiose kojinėse jūsų pėdos tikrai kvėpuos, todėl jums nereikės jaudintis dėl gausaus prakaitavimo ar diskomforto. Tai taikoma visų tipų kojinėms, kurias galime rasti fizinėse ir elektroninėse parduotuvėse.

Galime išskirti skirtingus kojinių tipus, tačiau dažniausiai pasitaikantys rinkoje yra šie:

  • sportinės kojinės – kiek ilgesniu kirpimu virš kulkšnies, idealiai tinka sportiniams bateliams ir fizinio aktyvumo metu,
  • trumpos kojinės – tinka prie kasdienės aprangos ir einant į darbą,
  • elegantiškos kojinės – puikiai tiks prie kostiumo ar proginės aprangos.

Derinkite kojines prie kelnių spalvos

Dažniausiai sutinkame nuomonę, kad kojines geriausiai derinti prie kelnių spalvos. Manoma, kad tai yra efektyvus sprendimas dėl galimybės sukurti vientisą aprangą. Ši taisyklė puikiai tiks prie proginių kostiumų, kur vyriškos kojinės turėtų tik papildyti aprangą, bet ne ją pabrėžti. Verta pažymėti  ir audinio tekstūrą, kuri labai formaliuose deriniuose turėtų būti lygi – klasikinės juodos kojinės iš medvilnės visada geras ir saugus pasirinkimas. Spalvingų apdarų atveju galite rinktis stipresnius akcentus, tačiau nepamirškite derinimo taisyklių. Kostiumui geriausiai tinka tos pačios spalvos arba labai panašaus atspalvio kojinės. Todėl rinkdamiesi pilką kostiumą galime rinktis pilkas arba grafito kojines, o prie tamsiai mėlynos spalvos – tamsiai mėlynas kojines ir pan. Tai efektyvus būdas išvengti stiliaus klaidų.

Derinkite kojines prie batų spalvos

Kitas geras ir efektyvus būdas įsigyti vyriškų kojinių – priderinti jas prie batų, kuriuos ketiname avėti tam tikra proga, spalvos. Žinoma, šios spalvos nebūtinai turi būti visiškai vienodos, jos gali būti ir panašios, dėl to galutinis vaizdas atrodys tikrai gerai. Todėl, jei turite tamsiai mėlynus batus, turėtumėte juos derinti su tamsiai mėlynomis ar panašių atspalvių kojinėmis. Taip sukurtas derinys tikrai atrodys gerai ir vientisai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close