Į ką būtina atsižvelgti renkantis patalynės užvalkalus?

Iliustracija: unsplash.com/@brianna_santellan

Patalynės užvalkalų pasirinkimas tikrai nėra siauras, todėl nereikėtų skubėti apsispręsti ir pirkti pirmos pasitaikiusios patalynės. Visada svarbu įsitikinti, kad patalynės užvalkalai bus kokybiški ir atitiks individualius jūsų poreikius, taigi, naudinga įvertinti kelis pagrindinius kriterijus.

Patalynės komplekto sudėtis

Prieš pirkdami patalynę visada įsitikinkite, kad komplektą sudaro visos reikiamos patalynės užvalkalų dalys. Gana dažnai komplekte nėra paklodės, todėl ją gali tekti įsigyti atskirai.

Užvalkalų audinio sudėtis

Natūralios sudėties patalynės užvalkalai visada yra pats tinkamiausias pasirinkimas, todėl nepamirškite tuo pasidomėti. Natūralaus audinio patalynės sąlytis su oda visada yra kur kas malonesnis, be to, natūralių audinių patalynė yra ilgaamžiškesnė ir kokybiškesnė. Renkantis tinkamiausią audinį taip pat pagalvokite ir apie tai, kokiu metų laiku naudosite įsigytus užvalkalus: pavyzdžiui, vasarą puikiu pasirinkimu gali būti linas, o žiemą – flanelė.

Patalynės dizainas

Renkantis patalynės užvalkalus naudinga atsižvelgti ir į tai, ar jie derės prie miegamojo interjero. Pavyzdžiui, jei šiame kambaryje vyrauja vos kelios spalvos, tikrai nesuklysite, jei pasirinksite ryškiaspalvius raštuotus patalynės užvalkalus.

Patalynės užvalkalų matmenys

Įsitikinkite, kad jus dominantys užvalkalai tiks turimam patalynės komplektui. Jei nuspręsite patalynės užvalkalus dovanoti, naudinga išsiaiškinti, ar tam tikro dydžio užvalkalai tikrai puikiai tiks (jei dvejojate, visada galite to paklausti dovanos gavėjo: nors staigmenos jau nebebus, tačiau būsite užtikrinti, kad patalynės užvalkalai puikiai tinka).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close