Kaip namams išsirinkti tinkamiausią šviestuvą?

Šviestuvas yra vienas svarbiausių namų atributų, kuris tikrai suteikia daug jaukumo. Daugybė žmonių pasidarę remontą galiausiai tiesiog pamiršta pasikabinti šviestuvą, tačiau pasak interjero dizainerių, tai tikrai labai svarbus akcentas.

Šį tekstą ir skirsime būtent šviestuvams. Pakalbėsime apie tai, kur geriausia juos pirkti ir apskritai kokių šviestuvų būna. O daugiau informacijos apie šviestuvus patys rasite protinga.lt.

Geriausia įsigyti specializuotose parduotuvėse

Jeigu ieškote tikrai unikalaus šviestuvo, tuomet geriausia orientuotis į specializuotas parduotuves. Žinoma, šviestuvų rasite net ir didelėse maisto prekių parduotuvėse, ar tiesiog parduotuvėse kurios prekiauja įvairiausiais interjero elementais, tačiau specializuotos parduotuvės galės pasiūlyti pačius unikaliausius ir net vienetinius šviestuvus.


Taip, viena vertus tokias parduotuves rasite ne kiekviename Lietuvos mieste, tačiau galima pasidžiaugti, jog gyvename laikais, kai viską galima įsigyti internetu. Patikėkite, praktiškai visos didžiausios ir rimčiausios šviestuvų parduotuvės pasirūpins, jog jūsų pasirinktas šviestuvas atkeliautų tiesiog iki jūsų durų.

Namai be pakabinamo šviestuvo sunkiai įsivaizduojami

Pakabinami šviestuvai iš esmės apšviečia visus mūsų namus ir dažniausiai būna kabinami ant lubų. Tiesa, paskutiniu metu pakabinami šviestuvai vis dažniau yra kabinami ir tiesiog ant šoninių sienų.

Tokie šviestuvai, be abejo, būna patys įvairiausi, o dabar bene populiariausi yra – modernūs, klasikiniai, pramoninio retro ir skandinaviško stiliaus pakabinami šviestuvai. Be tokių šviestuvų yra sunkiai įsivaizduojamas bet koks namų ūkis.

LED šviestuvai – ateitis egzistuojanti dabar

Žinoma, atskirai reikia aptarti ir LED šviestuvus, kuriuos dar visai neseniai bvuo galima pavadinti tikru ateities produktu. LED šviestuvai yra gaminami naudojant pačias išmaniausias ir naujausias technologijas. O dėl šių priežasčių jie darosi vis labiau populiarūs su praktiškai kiekviena diena.

Tokių šviestuvų sėkmės paslaptis ir varomoji jėga yra minimalistinis dizainas. Iš esmės tokie šviestuvai gali būti praktiškai nepastebimi, jeigu tik žmogus nori, kad šviestuvas praktiškai nesimatytų, tuomet LED šviestuvas tikrai ras savo vietą moderniame dizaino sprendime.

Taip pat tokie šviestuvai būna įmontuoti į kitus daiktus. Dažnu atveju LED šviestuvai yra naudojami virtuvėje, taip pat tokie šviestuvai puikiai įsimontuoja į veidrodžius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close