Prienų rajono savivaldybės delegacija lankėsi Vilkaviškio rajono savivaldybėje

Vietos savivaldos dienos proga spalio 10 dieną Prienų rajono savivaldybės delegacija lankėsi Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Delegaciją sudarė Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, Administracijos direktorė J. Zailskienė, mero patarėja A. Dargužienė, Tarybos nariai, administracijos darbuotojai, seniūnijų atstovai.

Svečius priėmė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjai Kazys Kiaulakis ir Joris Juškauskas.

Susitikimo metu Vilkaviškio rajono savivaldybės meras pristatė Vilkaviškio kraštą, rajono istoriją, bendruomenių veiklą, krašto istorijos ir kulinarijos paveldą, įgyvendintus projektus bei žymiausias lankytinas vietas.

Po oficialaus Savivaldybės pristatymo Prienų r. savivaldybės administracijos skyrių specialistai, seniūnijų atstovai bendravo su Vilkaviškio rajono savivaldybės darbuotojais, aptarė rengiamus projektus, dalinosi patirtimi.

Po oficialaus susitikimo vilkaviškiečiai pakvietė pasivaikščioti po miestą naujausiais pėsčiųjų takais, apžiūrėti atnaujintas viešąsias erdves, pristatė Sporto ir pramogų centrą, naująją Vilkaviškio autobusų stotį, Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo Katedrą. Išvyka į Vilkaviškį baigėsi įspūdinga ekskursija po Paežerių dvarą.

Dėkojame Vilkaviškio rajono savivaldybei už šiltą priėmimą, svetingumą, galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ir pasisemti vieniems iš kitų idėjų ateičiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close