Kokios priežastys gali paskatinti apsidrausti nuo vėžinių susirgimų?

Mūsų šalyje jau kuris laikas yra papildoma galimybė apsidrausti. Lietuvos piliečiai turi opciją įsigyti draudimą nuo vėžinių susirgimų, o tokią galimybę pristatė draudimo bendrovė „Compensa Life“. Ji sukūrė specialų draudimą nuo vėžinių susirgimų „Oncodrop“. Taip, vėžio simptomai dabar nustatomi vis anksčiau, tačiau papildomos apsaugos nuo onkologinių ligų tikrai labai reikalingos, o tą rodo ir statistika (juk vėžys pasiglemžia milijonus gyvybių).

Šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie šio konkretaus draudimo savybes – kokią informaciją apie šį draudimą reikėtų žinoti kiekvienam žmogui, kuris, galbūt svarstytų jį įsigyti?

Papildomas finansinis stabilumas ligos atveju tikrai praverčia


Taip, vėžinių susirgimų gydymas Lietuvoje yra kompensuojamas, todėl dėl to nerimauti per daug nereikia. Tačiau visuomet reikia matyti platesnį paveikslą. Net jeigu jūs susirgsite ganėtinai lengva vėžio forma, tai vis tiek gali sumažinti jūsų darbingumą, o kritiniu atveju realu, kad dirbti apskritai negalėsite. Be to, daug laiko gali tekti praleisti atliekant įvairius tyrimus, varstant ligoninių duris, todėl papildomi finansai tikrai būtų reikalingi. Būtent tokiu atveju labai praverstų draudimas nuo klastingos ligos.

Situaciją įvertintų aukščiausios klasės specialistai

Tuo atveju, jei jūs būsite apsidraudę „Oncodrop“ draudimu, diagnozės atveju turėsite galimybę išgirsti antrąją medikų nuomonę apie jūsų ligą ir jos gydymui taikomus metodus. Jūsų situaciją vertintų geriausi pasaulio onkologai, kurie patirtį kaupia pasaulinio pripažinimo sulaukusiose ligoninėse. Ši paslauga, apsidraudusiems „OncoDrop“ draudimu, taikoma nemokamai absoliučiai visą sutarties galiojimo laiką.

Galiotų ne tik jums, bet ir jūsų vaikams

Apskritai šis draudimas galioja visiems žmonėms, kurių amžius yra nuo 18 iki 65-erių metų. Veikiausiai natūraliai kyla klausimas, kodėl negalima apdrausti vaikų? Atsakymas išties yra labai paprastas. Jeigu jūs apsidraudžiate „Oncodrop“ draudimu, šis draudimas automatiškai galioja ir jūsų atžaloms iki tol, kol jos sulauks pilnametystės. Todėl, tuo atveju, jei turite vaikų, vienu šūviu nušausite net kelis zuikius.

Draudimo sumą galima rinktis

Kaip ir bet kokiame kitame draudime, galima draustis skirtinga suma. Žmogus, priklausomai nuo savo poreikių, gali apsidrausti 10, 20 ir 50 tūkst. eurų suma. Visą sumą jūs gautumėt tuo atveju, jeigu jums būtų diagnozuota sunki ligos forma, tuo tarpu jeigu vėžys būtų aptiktas vienoje iš pradinių stadijų, tuomet jūs gautumėte 10 proc. sumos, kuria esate apsidraudęs.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close