Kas yra e. sąskaitos?

E. sąskaita – elektroninis dokumentas, kuris apdorojamas skaitmeniniu būdu nuo pat jo išrašymo iki suarchyvavimo. Pasirinkę tvarkyti sąskaitas skaitmenizuotoje apskaitos tvarkymo platformoje, jūs galėsite vienoje vietoje gauti, tvarkyti, archyvuoti, kurti ir išsiųsti sąskaitas, atlikti mokėjimus bei surinkti įmokas.

Skaitmenizuoti darbo procesai

Dauguma įmonių vis dar renkasi sąskaitas kelti į sistemas rankiniu būdu. Toks būdas yra tinkamas tuomet, kai sąskaitų kiekis nėra didelis, tačiau išrašant daugiau sąskaitų arba pateikiant didelės apimties sąskaitas darbo krūvis išauga. Būtent dėl to verta pagalvoti apie skaitmenizuotą sprendimą, kurio pagalba sąskaitas galite teikti tiesiai iš platformos. Šiandieninėje rinkoje gausu skaitmenizuotų apskaitos tvarkymo platformų, kurios suteikia galimybę visas reikiamas operacijas atlikti vienoje vietoje. Automatinis sąskaitų duomenų perdavimas itin pagreitina visą sąskaitų administravimo procesą. Be to, toks perdavimas sumažina žmogaus klaidų riziką, nes nebereikia duomenų įvedinėti rankiniu būdu. Sugeneravus sąskaitą faktūrą per skaitmenizuotą apskaitos tvarkymo platformą, ji automatiškai yra pristatoma tiesiai į jūsų kliento naudojamą sistemą. Efektyviausias sąskaitos pristatymo būdas, kurį parenka pati platforma: el. sąskaitos kanalais, RC „e.sąskaita“ ar tradiciškai el. paštu. Jei e. sąskaitoje yra patalpintas „apmokėti“ mygtukas, klientas gali atlikti apmokėjimą vos kelių mygtukų paspaudimais. Buhalterinės apskaitos programa suteikia galimybę susieti visas savo banko sąskaitas, matyti jų likučius ir išrašus. Šioje sistemoje taip pat turėsite galimybę stebėti sąskaitų apmokėjimo būseną realiu laiku. Visad žinosite, kada e. sąskaitos yra apmokėtos, o kurių sąskaitų mokėjimo terminas artėja.

Papildomos naudos

Tvarkant popierines sąskaitas jas reikia archyvuoti bent 10 metų. Pasikeitus Lietuvos Respublikos įstatymams visas sąskaitas užtenka archyvuoti el. formoje, tačiau toks archyvavimas gali užimti daug vietos jūsų kompiuteryje. Naudodami skaitmenizuotą apskaitos tvarkymo sistemą, visas sąskaitas galėsite archyvuoti debesyje bei atlikti greitą sąskaitų paiešką bet kuriuo metu. Skaitmeninis sąskaitų archyvavimas ne tik tvarus sprendimas, bet ir sutaupantis laiko bei vietos kabinete ar kompiuteryje. Tvarkant sąskaitas skaitmenizuotoje apskaitos platformoje, jūs sumažinsite rankinio darbo poreikį ir taip galėsite daugiau laiko skirti verslo plėtrai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close