Atvirų durų dienoje Juozo Vitkaus inžinerijos batalione

Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos trečiokai turėjo galimybę sudalyvauti atvirų durų dienoje Juozo Vitkaus inžinerijos batalione. Renginyje dalyvavo įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių sukarintų organizacijų bei mokymo įstaigų atstovai. Taip pat NATO sąjungininkai. Mokiniai ne tik apžiūrėjo karių turimą ginkluotę, įrangą, techniką ,bet galėjo ir daug ką išbandyti: pasimatuoti išminuotojo batus, išbandyti naktinio matymo prietaisus, užsidėti šarvinę liemenę , pamėtyti granatą, ieškoti sprogmenų su minų ieškikliu kt. Mokiniams buvo labai įdomu. Jie ne tik atidžiai klausėsi pasakojimų, bet ir stengėsi viską atlikti gerai. Susipažino su kariškių gyvenimu.

Patirtais įspūdžiais, geromis emocijomis dalijosi ne tik tarpusavyje, bet ir namuose su šeimos nariais.

  Mokytoja Danutė Baranauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close