PASIENIEČIAI PRIENŲ RAJONE APTIKO 23 TŪKST. EURŲ VERTĖS KONTRABANDINIŲ RŪKALŲ

Prienų rajone pasieniečiai sulaikė vietos gyventoją, kuris savo namų pagalbinėse patalpose sandėliavo daugiau kaip 6 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Pirminiais skaičiavimais, šis nelegalus krovinys vertas beveik 23 tūkst. eurų.

Pirmadienio pavakarę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai Prienų rajone apžiūrėjo 55-erių vietos gyventojui priklausančias pagalbines patalpas.  Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad čia gali būti slepiamas nelegalus krovinys.

VSAT pareigūnai aptiko 6 220 pakelių cigarečių „Fest“, „NZ QS Gold“, „Winston Blue“, „Minsk Capital MS“ ir „Marlboro“ su baltarusiškais akcizo ženklais ir be jų. Tokio krovinio vertė, įskaičiavus visus privalomus mokesčius, yra beveik 23 tūkst. eurų.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Prienų rajono gyventojas uždarytas į areštinę. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close