Prienų r., Išlaužo sen., Šiauliškių k., miško keliuke, rastas apvirtęs traktorius „T25“ su priekaba.

Rugsėjo 27 d. apie 18 val. 50 min. Prienų r., Išlaužo sen., Šiauliškių k., miško keliuke, rastas apvirtęs traktorius „T25“ su priekaba. Prie traktoriaus rastas mirusio vyro (g. 1964 m.) kūnas. Pirminiais duomenimis, vyras važiuodamas traktoriumi ir tempdamas priekabą, kurioje buvo vienos tonos plastmasinė talpa užpildyta vandeniu, važiuodamas į statų kalną traktoriaus nesuvaldė ir jam virstant buvo mirtinai sužalotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close