Ką tik atliko remontą bute? Jums reikia generalinio valymo!

Ar sunku valyti namus po statybų? Prieš pradėdami, svarbu pagalvoti, ar turėtumėte patys atlikti valymą po statybos, ar pasikviesti profesionalus. Nors dauguma valymo po renovacijos ar statybos darbų aspektų yra panašūs į įprastą valymą – dulkių valymą, siurbimą ir poliravimą – darbas yra intensyvesnis ir gali prireikti specialių įrankių, tokių kaip šlapias/sausas dulkių siurblys, komerciniai grindų poliravimo aparatai ir parduotuvės dulkių siurbliai ( taip pat žinomi kaip kaušiniai dulkių siurbliai). Daugumą statybinės valymo įrangos galite išsinuomoti vietinėje techninės įrangos parduotuvėje, tačiau įvertinus išlaidas ir darbo sąnaudas, gali būti naudingiau pasikviesti profesionalią valymo įmonę.

Ar turėtumėte samdyti profesionalią valymo įmonę, kuri pasirūpins, kad būtų atliktas generalinis valymas?

Daugelis namų savininkų ir nekilnojamojo turto valdytojų, atlikdami statybos darbus, neatsižvelgia į profesionalios valymo brigados samdymo išlaidas, todėl neįvertina laiko ir darbo, reikalingo valymui po renovacijos. Nors valymas patiems ir papildomų pinigų taupymas yra puiki paskata pasiraitoti rankoves ir atsikratyti vakuumo, yra daugybė priežasčių, kodėl verta kviesti profesionalus.

Saugumas

Profesionalūs valytojai po statybų supranta su valymu susijusius pavojus po to, kai rangovai jau yra nuosavybėje. Profesionalai žino, į ką atkreipti dėmesį ir kokias apsaugines priemones dėvėti, kad nesusižeistų, pradedant nuo nepastebėtų stiklo šukių, baigiant besikaupiančių dulkių kiekiu, kuris gali apsunkinti kvėpavimą.

Įgūdžiai

Valyti gali bet kas, tačiau valymo profesionalai yra veiksmingesni ir efektyvesni, nes jie buvo išmokyti geriausiais metodais ir įranga, skirta valyti bet kokį paviršių ir dėmių tipą. Profesionalūs valytojai taip pat žino vietas, kurių mes galime net nepastebėti, o tai reiškia, kad po profesionalaus valymo nustebsite, kai nepastebėsite dėmių ir dažų taškelių.

Įranga

Jei nenorite sugadinti savo dulkių siurblio, tikriausiai turėsite išsinuomoti profesionalią įrangą, o kaina gali greitai tapti pernelyg didelė. Tai ypač aktualu, jei valote kelis kambarius ar net visą turtą. Valymo profesionalai atsineša tinkamus įrankius ir, jei reikia, naudoja komercinius valymo sprendimus, kurie užtikrina greitesnius ir efektyvesnius rezultatus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close