Pareigūnai tikrino blaivumą ir automobilyje rado cigarečių

Kartais ilgametės patirties turintys pareigūnai, kaip sakoma, turi uoslę nusižengimams. Taip nutiko ir praėjusio sekmadienio vakarą, vykdant prevencinę blaivumo patikros akciją, Prienų r., kelio Vilnius-Prienai-Marijampolė 70 km Alytaus apskrities VPK Kelių policijos pareigūnas sustabdė automobilį „Audi A6“. Už vairo sėdėjęs 49 m. vyras buvo blaivus, tačiau paprašius atidaryti bagažinę pareigūno laukė netikėtas krovinys, kuris, deja, nėra teisėtas.

Prieniškis automobilio bagažinėje gabeno 461 pakelį cigarečių „NZ“, taip pat 460 pakelių cigarečių „Fest“ ir 39 pakelius „Minsk Capital“ cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Nustatyta, kad bendra cigarečių vertė gali viršyti 3500 eurų.

 Vyriškiui surašytas administracinių nusižengimų protokolas dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Ši veika užtraukia baudą nuo 5200 iki 6000 eurų.

Alytaus AVPK Prienų r. PK inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close