Įdomios pramogos įmonės ar draugų kompanijos vakarėliuose

Nors atrodo, kad laikas, leidžiamas su draugais, visuomet turėtų būti smagus, vakarėlių metu nepasirūpinus įdomia veikla, gali tekti susidurti su nejaukia tyla. Tokios situacijos ypač pasitaiko tais atvejais, kai kompanija nėra itin artima, todėl veiklas ypač rekomenduojama apgalvoti įmonės vakarėliuose. Siūlome susipažinti su keliomis smagiomis, neįpareigojančiomis pramogomis – jos turėtų sudominti ne tik bendradarbius, bet ir artimus bičiulius.

Smiginis

Tai – labai paprastas ir visiems lengvai perprantamas žaidimas, kuris drąsiai gali tapti bet kurio vakarėlio pramoga. Smiginį gali žaisti visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar turimų įgūdžių. Be to, taikiniams užtenka labai mažai vietos – svarbiausia įsitikinti, kad strėlytės neturės galimybių kliudyti brangių daiktų. Tam, kad žaidžiant intrigos būtų daugiau, galite suorganizuoti bendradarbių ar bičiulių smiginio turnyrą ir pasirūpinti smagiomis dovanėlėmis – tuomet dalyviams norėsis dar labiau pasistengti.

Stalo žaidimai

Tikriausiai nėra tokios kompanijos, kurioje nepasiteisintų stalo žaidimai – tuo labiau, kad jų pasirinkimo įvairovė yra ypač plati. Tad šiuo atveju reikėtų pagalvoti, kokias veiklas labiausiai mėgsta vakarėlio svečiai: pagal tai ir nuspręsite, ar žaidimai turėtų būti smagūs, priverčiantys pagalvoti, ar, pavyzdžiui, provokuojantys. Žinoma, visuomet galite rinktis laiko patikrintus žaidimus, tačiau tikėtina, kad visiems vakarėlio dalyviams bus įdomu išbandyti šį tą naujo – pasistenkite juos nustebinti.

Karaokė

Taip, smagiomis dainomis užsibaigia ne vienas vakarėlis, tačiau tokią veiklą į programą galima įtraukti dar tuomet, kai jis nėra įsisiūbavęs. Žinoma, tikėtina, kad dainininkai tuomet bus drovesni, bet jeigu parodysite pavyzdį, tokia pramoga gali būti sutikta labai palankiai. Jei tuo abejojate, iš anksto svečius įspėkite apie tokią pramogą ir paprašykite pagalvoti, kokią dainą jie norės sudainuoti. Jums beliks pasirūpinti mikrofonu, muzikos leistuvu ir populiariausių dainų įrašais – galbūt toks karaokė vakarėlis netgi taps Jūsų kompanijos tradicija.

Stalo tenisas

Šio žaidimo niekam pristatinėti nebereikia – stalo tenisas nestokoja azarto ir lengvos konkurencijos. Jį gali žaisti tiek du, tiek ir keturi asmenys, tad šventės metu bus galima surengti rimtą turnyrą – tuo labiau, kad stebėti įnirtingas kovas yra ne mažiau įdomu nei patiems rankoje laikyti raketę. Ne paslaptis, kad šiam žaidimui reikia nemažai inventoriaus, tačiau apsilankius el. parduotuvėje Pigu.lt, stalo tenisas iš tiesų galės tapti įdomiausiu vakarėlio akcentu. Čia rasite stalus, raketes, kamuoliukus ir kitą naudingą inventorių.

Stalo futbolas

Tikėtina, kad ir stalo teniso, ir futbolo stalų šventės vietoje nepavyks sutalpinti, tačiau jei į programą norite įtraukti abi šias veiklas, tikrai pavyks tai padaryti. Stalo futbolo žaidimų platformos gali būti kompaktiškesnės, pastatomos ant stalo – joms atitinkamai prireiks ir mažiau vietos, ir mažesnių išlaidų. Tačiau žinoma, jei galimybės Jūsų neriboja, galite apsvarstyti ir pilno dydžio stalo futbolo stalo įsigijimą – šis žaidimas yra ypač azartiškas ir įtraukiantis.

Biliardas

Toliau kalbant apie žaidimų stalus, vertėtų paminėti ir biliardą, kuris vakarėlio metu taip pat gali tapti  smagia ir įtraukiančia veikla. Norint laimėti, šį kartą prireiks tikslios rankos, šalto proto ir loginio mąstymo. Tokie stalai dažnai atsiduria ne tik namuose, bet ir biurų poilsio kambariuose – beliks tik sugalvoti, kaip tokį atributą atgabenti į vakarėlio vietą. Tiek patį stalą, tiek ir kitus biliardo žaidimui būtinus atributus rasite spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas/sprto-prekes/biliardas.

Tarp visų šių veiklų tikrai surasite bent kelias, kurios turėtų sudominti vakarėlio svečius. Svarbiausia, kad patys būtumėte gerai nusiteikę ir atviri naujovėms – tuomet šventė iš tiesų bus gerai nusisekusi.  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close