Reikia naujo maisto atliekų konteinerio filtro? Kreipkitės į rūšiavimo centrą

Maisto atliekų konteinerių filtrai keičiami rūšiavimo centruose, sulūžus filtro korpusui, kreipkitės į ARATC.

Individualūs maisto atliekų konteineriai šiek tiek skiriasi nuo kitų – ant jų dangčių yra integruoti aktyvintos anglies filtrai. Jie sumažina nemalonių kvapų sklidimą į aplinką, užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją konteineryje, kurį visada reikia laikyti sandariai uždengtą.

Kad šie filtrai atliktų savo paskirtį, specialistai juos rekomenduoja keisti bent du kartus per metus. Maisto atliekų konteinerių filtrai keičiami nemokamai visuose Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rūšiavimo centruose (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse).

Jeigu susidėvėjo, sulūžo pats filtro korpusas, kreipkitės elektroniniu paštu info@alytausratc.lt. Jūsų prašymas bus užregistruotas ir jums parūpintas naujas filtro korpusas, kurį pakeitę saugiai ir be problemų naudositės maisto atliekų konteineriu.

Į šį konteinerį meskite visas virtuvės atliekas, kurios susidaro ruošiant maistą: popierines servetėles, popierinius rankšluosčius, riebalais ir kitais maisto produktais suteptą popierių, arbatos bei kavos tirščius, jų pakelius ir filtrus, visus vaisių bei daržovių likučius, lupenas, žieves, kiaušinių lukštus, vartojimui netinkamus maisto likučius, supuvusius obuolius, vaisius ir daržoves.

Visas atliekas rinkite į joms skirtus maišelius, kuriuos prieš išmesdami sandariai užriškite.

Maisto ir virtuvės atliekų negalima mesti į jokius kitus konteinerius. ARATC kontrolieriai ir atliekų vežėjai nuolat vykdo jų patikrą – aptikus ne vietoje išmestų maisto atliekų, konteineriai netuštinami. Atliekų turėtojams tenka išrūšiuoti atliekas ir laukti, kol konteineriai bus ištuštinti kito apvažiavimo metu.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close