Prienų orientavimosi sporto klubui ,,Šilas” – Lietuvos klubų taurės bronza!!!

2022 rugsėjo mėn. 4 d. Kaukinės miške, Kaišiadorių rajone įvyko Lietuvos orientavimosi sporto klubų taurė. Daugiau nei 450 sportininkų iš 43 komandų varžėsi dėl stipriausio klubo titulo. Klubų taurė – tai 11 etapų estafetė. Komandoje turi būti ne mažiau keturios moterys. Etapai suskirstyti pagal amžių ir lytį. 
Po įtemptos kovos čempionų titulą apgynė SK Igtisa (Šiauliai). Antrąją vietą iškovojo Ąžuolas OSK (Vilnius),  bronza iškeliavo į Prienus – OSK Šilas (Prienai).
🥇 SK Igtisa, 2:59:33
🥈 OK Ąžuolas, 3:00:00
🥉 OK Šilas, 3:11:31

⌨️ Rezultatai – https://dbsportas.lt/lt/varz/2022113/rezgru/KOM?diena=1GPS:📌 1, 9, 11 etapai – https://sportrec.eu/gps/1hh4hr5📌 2, 10 etapai – https://sportrec.eu/gps/1hh4hti
Nuotraukos – orienteering.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close