IŠVYKA Į POCIŪNUS

Birželio 22 d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, dirbančios su socialinės rizikos šeimomis,  J. Ruseckienė, L. Tamošiūnienė, S. Barkauskienė  kartu su Alytaus apskrities VPK Prienų RPK Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyresniąja specialiste Kristina Banioniene ir tyrėja V. Pliopliene suorganizavo vaikams išvyką į Pociūnus. Renginyje dalyvavo 7–14  metų amžiaus vaikai iš Ašmintos, Naujosios Ūtos ir Pakuonio seniūnijų. Šios išvykos tikslas – suburti vaikus, organizuoti turiningą jų laisvalaikį, skatinti iniciatyvumą, atsakomybę už savo veiksmus, formuoti socialinius įgūdžius ir vertybines nuostatas, vaikams suteikti kuo daugiau prasmingų ir džiugių akimirkų. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, dirbančios su socialinės rizikos šeimomis, puikiai supranta tokių renginių svarbą vaikams, nes jie ne tik suvienija bendrai veiklai, bet ir skatina bendrauti, susidraugauti. Kartu su vaikais nuvykome į Pociūnus, kur aplankėme Kauno apskrities aviacijos sporto  klubą. Apie sklandytuvus, jų valdymo gudrybes vaikams įdomiai papasakojo šio klubo narys Vytautas Birbalas. Vaikai turėjo galimybę patys pasėdėti sklandytuvų viduje, palaikyti savo rankose vairalazdę. Šios išvykos metu jie įgavo naujos patirties, praplėtė akiratį. Susižavėję ir pakylėti begalinio noro skristi, įspūdžiais dalintis vykome į netoliese esančią sodybą, kurioje vaišinomės sumuštiniais. Kol vaikai užkandžiavo, Prevencinio poskyrio vyresnioji specialistė K. Banionienė priminė pagrindines kelių eismo taisykles, supažindino su sveika gyvensena, tabako, alkoholio ir kitų narkotinių medžiagų vartojimo žala bei saugaus elgesio prie vandens taisykles. Norėdama paskatinti vaikus saugiai elgtis per atostogas, pavaišino dalyvius saldumynais. Pasistiprinę vaikai dalyvavo įvairiose judriose estafetėse ir rungtyse, noriai žaidė, varžėsi tarpusavyje ir palaikė vieni kitus. Smagiai leisdami laiką mokėsi būti komandos nariais, džiaugtis laimėjimais ir priimti nesėkmes. Visi rungčių dalyviai buvo apdovanoti „Maisto banko“ įsteigtais prizais. Kelionėje vaikai ne tik praplėtė akiratį, bet ir turėjo galimybę išmokti elgesio taisyklių, sustiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Matėme, kaip vaikai reiškia savo emocijas natūralioje aplinkoje.    Grįždami diskutavome, dalinomės įspūdžiais, džiaugėmės turiningai praleista diena. Ši išvyka išliks ilgam visų atmintyje bei nuotraukose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close