Sužinoję apie šiuos privalumus, nuo šiol rinksitės tik lininius audinius

Drabužiai, tekstilės gaminiai, įvairūs namų interjero akcentai – viso to nebūtų, jei gamybai nebūtų naudojami audiniai. Taigi, kas kartą, kai prireikia naujo drabužių ar tekstilės gaminio, tenka susidurti su įvairias klausimais. Ir vienas jų neabejotinai skamba taip: kokiam audiniui turėčiau teikti pirmenybę? Jų pasirinkimas šiandien yra iš tiesų labai didelis. Ne paslaptis ir tai, kad vienas nuo kito jie skiriasi savybėmis. Vienas galimų pasirinkimų yra lininis audinys. Galite būti tikri – susipažinę su puikiomis šio audinio savybėmis, nuo šiol visada teiksite pirmenybę būtent jam. Taigi, jau netrukus išvardinsime, kuo ypatingas lininis audinys ir, kodėl jis turėtų būti pasirinktas, o kol kas norisi priminti, kad lininiai audiniai iš have.lt yra puikus pasirinkimas, jei aktualu aukšta gaminių kokybė bei galimybė patogiai juos įsigyti. Lininių audinių savybės bei ypatybės:

• Galbūt tik nedaugelis žino, kad lininis audinys pasižymi itin puikiomis antibakterinėmis savybėmis. Taigi, tai reiškia, kad jis kur kas mažiau kaupia bakterijas ir purvą, todėl idealiai tinka turintiems jautrią, į alergijas linkusią odą, o tai pat – puikiai tinka ir kūdikiams bei vaikams. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad lininį audinį drąsiai rinktis gali visa šeima.

• Ne paslaptis ir tai, kad nesvarbu, ką bedarytumėte – dirbtume, ilsėtumėmės ar pramogautume, kiekvienas iš mūsų norime jaustis puikiai. Na, o viena iš sąlygų, ar taip ir bus, yra mūsų kūno temperatūra. Taigi, labai svarbu rinktis tokius drabužius, ar patalynę, kurios audinys leistų mums palaikyti normalią kūno temperatūrą (trumpiau tariant, vėsintų mus, kai mums karšta, o kai vėsiau – suteiktų malonios šilumos ir jaukumo). Būtent tokiomis savybėmis ir pasižymi lininis audinys. Taigi, jei pasirinksite iš jo pasiūtus drabužius, karštą vasaros dieną jausitės gaiviau, o, jei bus pasirinkta lininė patalynė, tai tvankiomis naktimis išsimiegosite kokybiškiau. 

• Ne paslaptis, kad nors vasara mūsų krašte trunka palyginti neilgai, tačiau tikrai netrūksta itin karštų, tvankių bei kaitrių dienų. Tad būtent tokiomis dienomis reikia itin atsakingai pasirinksite aprangą. Na, o drabužiai iš lininio audinio yra puikus pasirinkimas, kadangi jie ne tik maloniai vėsins, bet ir išgarins drėgmę. 

• Ne paslaptis ir tai, kad renkantis drabužius, vienas svarbiausių faktorių yra estetika bei prabangos jausmas Ar drabužis atrodys prabangiai bei estetiškai, didele dalimi priklausys nuo audinio. Gera žinia ta, kad būtent lininis audinys atrodo prabangiai, skoningai bei estetiškai. 

• Renkantis drabužius ar tekstilės gaminius, aktualu ir tai, kad jie tarnautų ilgai bei patikimai, o taip pat – ilgai išlaikytų puikią pirminę savo išvaizdą. Gera žinia ta, kad visa tai galioja lininiam audiniui – jo gaminiai, ilgai išlaikys puikią pirminę savo išvaizdą, išliks atsparūs dilimui, blukimui ir t.t. Taigi, kaip matyti, lininis audinys tikrai turi kuo sužavėti. Na, o pabaigai – dar viena gera žinia – dabar lininius audinius (ir ne tik) įsigyti yra labai paprasta: audiniai Kaune, Vilniuje, Utenoje ar kituose miestuose, gali būti įsigyjami vos keliais kompiuterio mygtukų paspaudimais. Tad mėgaukitės audinių įvairove, jų kokybe bei patogiu įsigijimu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close