Ką daryti, kad automobilio valytuvai tarnautų kuo ilgiau?

Ar žinojote, kad daugelis draudimo kompanijų mano, kad dauguma kelyje važinėjančių transporto priemonių tarnauja tik 10 metų, kol jas išveža į šiukšlyną? Nors iš tiesų gali būti senesnių transporto priemonių, kurias reikėtų gniuždyti dėl prasto išmetamųjų teršalų kiekio ir ekonomiškumo, yra ir kitų, kurios išliks gana veiksmingomis transportavimo rūšimis.

Laikydamiesi tinkamo prevencinės priežiūros grafiko, galite lengvai padvigubinti automobilio naudojimo trukmę ir mažiau išleisti degalų siurbliui ir remonto dirbtuvėms. Be reguliarios priežiūros, kad padidintumėte bendrą automobilio ilgaamžiškumą, taip pat turėtumėte užtikrinti atskirų transporto priemonės dalių ilgaamžiškumą. Tai gali žymiai sumažinti jūsų transporto priemonės atliekų kiekį per metus. Tai apima alyvą, padangas, stabdžių kaladėles ir net valytuvus. Yra daug būdų, kaip sumažinti natūralų įvairių jūsų transporto priemonės dalių nusidėvėjimą.

Prailginkite priekinio stiklo valytuvų tarnavimo laiką

Stiklo valytuvai yra tik vienas iš tų dalykų, kurie sensta ir kuriuos reikia pakeisti. Nenorėtumėte atsidurti smarkios audros viduryje, kai sugenda jūsų valytuvai. Tačiau vietoj to, kad juos keistumėte kas kelis mėnesius, galėtumėte taip pat lengvai pratęsti jų tarnavimo laiką, leisdami jiems efektyviai dirbti maksimaliai. Guminė jūsų valytuvų dalis visada veiks geriausiai, kai bus švari, todėl patartina kartą per mėnesį nuvalyti juos denatūruotu alkoholiu (91%). Taip pat galite naudoti smulkų švitrinį popierių (1000–2000 grūdų). Taip jie išliks lankstūs ir geriau laikysis prie stiklo ir nuvalys vandenį bei šiukšles.

Pastaba: atminkite, kad kai ateis laikas keisti valytuvą, jums reikės tik guminio valytuvo, o ne viso metalinio strypo. Vienintelis laikas, kai jums gali prireikti strypo, yra tada, kai jis smarkiai surūdijo arba sulinko. Tačiau daugelis valytuvų yra skirti visiškai pakeisti, todėl turėsite pasikonsultuoti su vietiniu automobilių specialistu, kad sužinotumėte, kokios galimos galimybės.

Nepamirškite, kad norint jog automobilis tarnautu kuo ilgiau ir sklandžiau, jį reikia prižiūrėti reguliariai ir rūpintis kiekviena labiausiai reikalaujančia priežiūros dalimi. Keisti jas reguliariai ir prižiūrėti. Tokią priežiūrą jums galai suteikti kokybiški automobilių servisai, kurie pasirūpins visapusišką automobilio priežiūrą ir jums nereikės sukti galvos ką kuriuo metu reikia keisti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close