Kaip išsirinkti tinkamą lauko židinį?

Atėjus pavasariui ir kartu su visais įprastais namų atnaujinimais, galbūt nusprendėte, kad lauko židinys reikalingas naujai atnaujintoje lauko erdvėje. Židinys prideda šilumos bet kuriai sričiai, todėl kur kas ilgiau galėsite naudotis jau nusistovėjusia jūsų namų dalimi.

Turėdami tokią mintį, tikriausiai turite daug smalsumo apie lauko židinius, jų išlaidas ir galimą pridėtinę vertę jūsų namams.

Ar yra potencialo jūsų namams sukurti pridėtinę vertę?

Ekspertai teigia, kad gyvenamoji erdvė lauke gali padvigubinti išlaidas. Židinys patraukia bet kurio pirkėjo dėmesį ir padaro išskirtinius namus. Yra didelė tikimybė, kad tai bus lemiamas veiksnys priimant sprendimą naujam pirkėjui. Židinio teikiama vertė atsiranda įvairiais būdais.

Koks kuras yra logiškiausias

Paprastai galite rinktis gamtines ir (arba) suskystintas dujas, taip pat medinius židinius. Didžiuliai medžio laužai yra smagiau, tačiau dažniausiai ne patys praktiškiausi planuojant lauko erdves mieste. Galite pasirinkti dujinę surenkamą konstrukciją, nes ji paprastai gana greitai išspinduliuoja šilumą. Žvelgiant į surenkamas versijas, bet kuri yra lengvai prieinama. Kai kurie netgi suteiks labai tikrovišką mūro efektą. Su malkomis ar dujomis pridedate ugnies funkciją, kuri patiks visiems. Lauko židiniai suteiks jums tokią pat atmosferą kaip laužas, tačiau taip pat bus saugumas ir patogumas. Jie labai kviečia į erdvę, nes šiltas švytėjimas sukuria atpalaiduojančią atmosferą. Truputis šilumos yra labai naudingas, o lauko židinys yra puikus būdas tai padaryti. Tai yra jūsų lauko erdvės židinys, sukuriantis tinkamą dramą kitiems kraštovaizdžio ypatumams. Židiniai leidžia pramogauti lauke. Lauke yra natūrali susibūrimo vieta ir puiki vieta šeimai ir draugams pasėdėti kartu, pasakoti istorijas ir kalbėtis apie savo gyvenimą.

Židinys – trauka kiekvienam jaunam ir senam. Šiltas švytėjimas ir traškanti ugnis gali paversti bet kokį pasibuvimą smagiu, atpalaiduojančiu ir malonesniu.

Lauko šildytuvas gali prisitaikyti prie daugybės skirtingų dizaino elementų ir stilių. Rasite labai modernių ar linijiškesnių stilių su stiklinėmis terpėmis, taip pat tradicines krosnis su rąstais ir visiškai atviras ugnies duobes. Viskas gali būti pastatyta taip įmantriai arba minimaliai, kaip jums patinka.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close