Patikimi būdai taupiam namų šildymui

Ieškote geriausių sprendimų namų apšiltinimui, kurie leistų sutaupyti? Internetinė parduotuvė Namams24 užtikrins platų šildymo įrenginių asortimentą, tuo pačiu geras ir patrauklias kainas su akcijomis. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokie būtų pasirinkimai taupiam ir efektyviam namų šildymui.

Stilingi židiniai ir krosnelės

Vienas iš galimų variantų galėtų būti įsirengti mažas plienines krosneles arba didesnius židinius. Jiems galima naudoti įvairų kurą – tiek malkas, tiek briketus ar granules. Prekyboje rasite ir klasikinio, ir modernaus dizaino pasirinkimų, tad galėsite juos lengvai priderinti prie namų aplinkos ir susikurti norimą patalpų jaukumą. Galite įsigyti ir biožidinių, arba specialių lauko židinių, kadangi pas specializuotus tiekėjus rasite labai platų jų asortimentą.

Šilumos siurbliai

Kitas dažnas vartotojų pasirinkimas – tai šilumos siurbliai, kurie veikia itin efektyviai, yra patikimi ir ilgaamžiai. Kartą įsirengus šilumos siurblius nereikės pergyventi dėl šilumos užtikrinimo daugybę metų. Šilumos siurbliai gali būti geoterminiai, oras-oras arba oras-vanduo.

Katilai

Dujiniai, elektriniai, granuliniai, kieto kuro – katilai gali būti įvairių rūšių ir atitikti skirtingus kūrenimo bei šildymo poreikius. Juos lengva sumontuoti namų aplinkoje ir prijungti prie šildymo sistemų, todėl tai dažnas ir daugelio mėgstamas pasirinkimas.

Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai yra kita puiki alternatyva, kuri šaltuoju metų laiku pasitarnauja kaip šildymas, o vasarą suteikia malonaus vėsumo. Išsirinkti galite iš įvairių rūšių ortakinių, sieninių, konsolinių, Multisplit sistemos, o gal net ir mobilių kondicionierių, kurie visada leis mėgautis malonia namų temperatūra.

Kita šildymo įranga

Be jau minėtų šildymo įrenginių specializuoti tiekėjai taip pat prekiauja visais reikiamais šildymo sistemų priedais, skirtingų rūšių akumuliacinėmis talpomis, vandens šildytuvais, rekuperatoriais bei daugybe kitų praktiškų ir labai reikalingų įrenginių. Pasirinkimas yra labai platus, tad pasitarkite su specialistais, kad šie padėtų greičiau ir lengviau rasti tai, kas tiktų labiausiai.

Kaip išsirinkti šildymo įrenginius?

Iš tiesų nėra prasto šildymo įrenginio, nes visi jie pasižymi savo privalumais ir leidžia sumažinti šildymo išlaidų. Skiriasi tik jų įrengimas ir pajėgumai, tad renkantis būtų naudinga atsižvelgti į namų aplinką, pasikonsultuoti su specialistais, išsirinkti tinkamo dydžio ir galingumo įrenginius pagal optimaliausius techninius rodiklius. Visas konsultacijas pasirinkimo klausimais nemokamai suteiks profesionalūs Namams24 specialistai.

Įsigykite aukštos kokybės šildymo įrenginių gera kaina! Pasinaudoję pristatomomis nuolaidomis galėsite įsigyti dar pigiau, todėl investicija į namų šildymą bus dar palankesnė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close