Paprienėje įrengta dviračių remonto stotelė

Įgyvendinant Prienų rajono savivaldybės, VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro ir Lenkijos Suvalkų pavieto kartu parengtą Pacų giminės paveldo įamžinimo šiuose kraštuose projektą, keliautojų dviračiais patogumui Paprienėje įrengta dviračių remonto stotelė.

Truputį anksčiau Prienų mieste esančiame Revuonos parke buvo įrengtas 3D stendas, vaizduojantis buvusią piliavietę su dvaru, prie LDK Kęstučio paminklo įrengti stacionarūs žiūronai grožėtis Nemuno kraštovaizdžiu, taip pat 4 dviračių stovai lankytojų traukos vietose. Nemažai objektų, simbolizuojančių Pacų gyvenimą ir veiklą, įrengta ir Jiezne – tai: bronzinė kompozicija „Pacų suoliukas ir batai“, grindinio plytelės su stilizuotu Pacų giminės simboliu, pažymint lankytinus šios giminės palikimo objektus, taip pat Pacų giminės herbo atspindys – skulptūra su lelija ir kt.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close