Mieli kraštiečiai balbieriškiečiai,

Balbieriškio kraštas, kaip ir visas Prienų rajonas, turtingas žymiais, Lietuvą garsinančiais žmonėmis, istorinėmis asmenybėmis. Būrelis bendraminčių: Algis Marcinkevičius, Česlovas Iškauskas, Justinas Adomaitis, Vitas Rymantas Sidaravičius, Stasys Valančius, Sigita Ražanskienė, inicijuojame knygos išleidimą apie Balbieriškio krašto žmones, jų pasiekimus, nuveiktus darbus. Nebus pamiršta ir istorija. Šiai idėjai įgyvendinti prašome visų pagalbos, kas kuo gali prisidėti, kad leidinys būtų pilnavertis tiek turiniu, tiek išvaizda. Todėl prašome siūlyti žmones, kurie knygoje galėtų būti pristatomi visuomenei bei išliktų istorijai ateinančioms kartoms. Manome, kad tai galėtų būti įvairių profesijų, įvairaus laikmečio ir amžiaus žmonės: pedagogai, gydytojai, dvasininkai, teisininkai, kovotojai už laisvę, išeiviai, politikai, verslininkai, menininkai ir t.t. Manome, kad knygoje verti būti ne tik čia gimę ir augę mūsų krašto žmonės, bet ir tie, kurie Balbieriškio seniūniją garsino ir tebegarsina, puoselėja, čia investuoja, rūpinasi gimtinės grožiu ir jos gyventojų gerove, nors gimę ar gyvena kitur.

 Visą informaciją iki gruodžio 31 d. prašome siūlyti ir teikti skambinant tel. +370 698 30229, arba rašant į el. paštą aseniunas@gmail.com Kartu pagrįskite, kuo tos asmenybės Jums atrodo vertingos. Taip pat būtų vertinga pagalvoti apie knygos nuotraukas, ypač iš tų žmonių archyvų.

 Iš anksto visiems dėkojame už būsimą pagalbą ir geranoriškumą. Labai tikimės, kad mūsų visų bendras darbas bus prasmingas, kokybiškas bei patrauklus seniūnijos gyventojams ir svečiams.

Neužmirškime savo žmonių!

  Iniciatyvinė grupė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close