Alytaus policija skubiai prašo pagalbos (atnaujinta)

Siekiant patikslinti aplinkybes, turinčias reikšmės tiriant nusikalstamą veiką prašome asmenis, mačiusius, pažįstančius šią moterį, žinančius jos buvimo vietą ir galinčius suteikti bet kokią informaciją apie ją, skambinti telefonu (8 315)  55 710, (8 315)  55 601, (8 315)  55 600, mobiliuoju 8 682 32  78, bendruoju pagalbos telefonu 112 arba anoniminio pasitikėjimo telefonu  (8 315)  55 664.

Šįryt įtariamosios tapatybė nustatyta.

Dėkojame už pagalbą.

Alytaus VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close