KĄ REIKIA ŽINOTI APIE IPHONE LAIDUS?

Iphone laidas telefonui suteikia daug šaunių galimybių. Šiuo laidu išmanųjį telefoną galima ne tik pakrauti ar perkelti iš jo informaciją į kompiuterį arba atlikti atvirkštinį veiksmą, bet ir kuo puikiausiai su telefonu prisijungti prie išmaniojo televizoriaus. Šio tipo laidai pelnytai garsėja labai plačiomis jų panaudojimo galimybėmis.

Kokių tipų būna iPhone laidai?

Kaip jau minėta, prekyboje esantys iPhone laidai idealiai tinka ne tik telefonų įkrovimui ar duomenų perkėlimui iš vienos vietos į kitą, bet ir atvirkštiniams veiksmams atlikti. Stebėtinai greitai ir kokybiškai jūsų turimą įrenginį padeda pakrauti ne tik originalios struktūros iPhone lightning laidas, bet ir standartinis to paties modelio USB laidas. Įprastai iPhone telefono įkrovimo laidas būna dviejų rūšių, kuri kiekviena turi pritaikytus skirtingos formos antgalius. Naujausios kartos telefonams dažniausiai būna priskirtas specialus laidas, kurio viename gale įtaisyta USB-C, o kitame – Lightning jungtis. Šio tipo laidas dabartiniu metu yra vienas populiariausių rinkoje dėl to, kad be jokių abejonių garantuoja labai greitą telefono įkrovimą ir tinka daugeliui kitos rūšies įrenginių. USB-C standartas šiomis dienomis yra naudojamas beveik visuose kompiuteriuose ir kituose išmaniuosiuose įrenginiuose. Toks laidas tinka visur – ir automobilyje, ir namuose, ir darbe, ir kelionėse.

Kodėl iPhone krovimo laidai yra parduodami skirtingo ilgio?

Prekyboje pirkėjams yra pasiūlomi laidai, kurių ilgis siekia nuo dviejų iki trijų metrų. Jų skirtingas ilgis yra pritaikytas tam, kad laidus galėtumėte naudoti įvairioje aplinkoje. Pavyzdžiui, į kelionę geriausia vežtis trumpesnį laidą, kad jis jūsų krepšyje ar kuprinėje užimtų kuo mažiau vietos, o prie lovos ar sofos tiks ilgesnis laidas, kad jums būtų kuo patogiau pasiekti kraunamą telefoną.

Kokiomis geromis savybėmis pasižymi originalūs iPhone krovimo laidai?

Iš pažiūros gali atrodyti, jog visi telefono įkrovimo laidai yra vienodi, tačiau taip nėra. Kiekvienas laidas turi atskiras technines charakteristikas, kurios ne visos gali atitikti jūsų lūkesčius. Tačiau iPhone krovimo laidai yra išskirtinės kokybės, todėl garsėja gana trumpa įkrovimo trukme ir efektyvumu. Labiausiai paplitę yra naujo tipo laidai USB C arba Type C, o Lightning laidas tinka „Apple“ įrenginiams, o iPhone telefonui geriausia naudoti USB-C laidą. Nors originalūs iPhone krovimo laidai ir gali kainuoti brangiau už kitus laidus, tačiau juos įsigiję nesigailėsite, nes būsite pasirinkę paties aukščiausio lygio kokybę ir dėl to tikrai neteks gailėtis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close