Birštono TAU užbaigė mokslo metus

Vėl skubam vasaros kvatoklės kviečiami,

Sušilti saulėje ir pievose paklysti,

Apsikabinti tuos, kuriuos suspėsim aplankyt.

Kvepės namai gėlėm ir bičių medumi,

O vakarais terasoje klegės draugystė,

Ir taip norėsis langus ir duris plačiai atidaryt.

Vėl skubam vasaros kvatoklės kviečiami….

(A. Ferevičienė)

Gyvenimas lekia nesustabdomai. Štai dar viena vasarėlė pabeldė į mūsų langus. Kiekvieno iš mūsų laimė ir pilnatvė tiesiogiai susijusi su saviraiška, nuolatiniu tobulėjimu, bendrystės su kitais pajautimu ir gera savijauta. Dažnai šauni draugija ir įdomi veikla padeda užsimiršti, padovanoja daug gerų emocijų.

Birštono TAU studentai įveikė dar vieną studijų etapą, kuris iš tiesų buvo nelengvas. Dėl pandemijos ilgokai susitikinėjo virtualiai, pagaliau vėl atsirado galimybė laiką leisti kartu, įgyti naujų žinių, pažinti, keliauti, kurti, sveikatintis, dalyvauti įvairiose edukacinėse programose. Kūrybos ir saviraiškos fakultetą baigė 43 studentai. Jie išklausė 2 metų studijų programą ir gavo diplomus. Kitais metais planuojamas ,Kultūros ir sveikos gyvensenos fakultetas, į kurį jau noriai rašosi mūsų absolventai.

 Dėkojame šventėje dalyvavusiems svečiams : Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei, LRS nario Andriaus Palionio padėjėjai Valei Petkevičienei, kurie pasidžiaugė universiteto veikla, jo kūrybiškumu, gražia bendryste ir linkėjo nenustoti tobulėti. Birštono savivaldybės merė įteikė padėkas už nuoširdų darbą, kūrybiškumą Birštono TAU dekanei Astai Ferevičienei, direktorės padėjėjams Antanui Kisieliui ir Kazimierui Drižilauskui. Seimo nario Andriaus Palionio padėka įteikta Birštono TAU direktorei Nijolei Jakimonienei, universiteto klausytojams.

Šventėje taip pat dalyvavo 16 Vilniaus MČTAU turizmo fakulteto studentų ir jų dekanė Teodora Dilkienė. Jie palinkėjo birštoniečiams niekada nenustoti mylėti gyvenimą, visus darbus daryti su meile, būti aktyviais, žingeidžiais, skleidžiančiais savo gyvenimišką patirtį jaunajai kartai.

Diplomų įteikimo šventės dalyvius ypač sužavėjo gamtos fotomenininkų Rūtos Žemaitienės ir Ričardo Anusausko sukurtas kino filmas ,,Keturi metų laikai- 2″. Kvapą užgniaužiančios jaudinančios istorijos iš gyvūnų gyvenimo, įdomi pažintis su gamtos gyventojais ilgam išliks atmintyje. Atsisveikinome linkėdami gražios vasaros vieni kitiems, dėkodami už nuostabia bendrystę ir tikėdamiesi naujų susitikimų rudenį.

Birštono TAU administracija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close