Medinės dėžutės: kokios tai atliekos? Kur jas dėti?

Vasarą uogos ir kitos sodo bei miško gėrybės turguje dažnai parduodamos sudėtos į medines, lengvas dėžutes. Kur tokias dėžutes dėti? Ar tai – mišrios atliekos? – teiraujasi gyventojai.

Medinės dėžutės – ne mišrios atliekos ir į mišrių atliekų konteinerius jų mesti negalima. Tai – biologiškai skaidžios pakuotės. Atskirų konteinerių tokioms pakuotėms nėra ir jų nereikia skubėti išmesti.

Dėžutes galima puikiausiai naudoti toliau: pasiimti jas išsiruošus į turgų pirkti uogų, vaisių ar kitų gėrybių arba tiesiog grąžinti jomis prekiaujantiems žmonėms. Dėžutes galima pasilikti obuoliams sudėti, jos tinkamos ir vaikams žaisti, ir naminių gyvūnų guoliui įrengti.

Naudojimui netinkamas dėžutes galima sudeginti, o neturint tokios galimybės, jas reikia vežti į rūšiavimo centrą (didelių atliekų surinkimo aikštelę).

Už tinkamą elgesį su atliekomis gamta atsidėkos geru derliumi!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close