BALSAVIMO UŽ PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDRUOMENĖS INICIATYVŲ, SKIRTŲ GYVENAMAJAI APLINKAI GERINTI, PROJEKTŲ IDĖJŲ PASIŪLYMUS REZULTATAI

2022 m. gegužės 11–24 d. vyko balsavimas už labiausiai patikusius gyventojų pateiktus projektų idėjų pasiūlymus, skirtus gyvenamajai aplinkai gerinti. Balsuoti buvo pateikti 5 projektų pasiūlymai Prienų miesto kategorijoje ir 5 projektų pasiūlymai Prienų rajono (išskyrus Prienų miestą) kategorijoje.

Iš viso buvo gauta 3760 (2021 m. – 5268) balsavimo biuletenių (iš jų 1246 elektroniniai ir 2514 popierinių), iš kurių galiojantys – 3370 (2021 m. – 4800). Ne visi balsavusieji atidavė savo balsą abiejose projektų kategorijose.

390 (2021 m. – 468) balsavimo biuletenių buvo pripažinti negaliojančiais. Didžioji dalis popierinių balsavimo biuletenių buvo pripažinti negaliojančiais, nes tas pats asmuo balsavo ir elektroniniu būdu. Kai kurie balsavusieji vienoje kategorijoje pažymėjo daugiau negu vieną projektą, nenurodė privalomų duomenų (gimimo datos, adreso) ar nepasirašė. Buvo rasti ir to paties asmens užpildyti popieriniai biuleteniai. Komisijos sprendimu negaliojančiais biuleteniais buvo pripažinti ir tie, kuriuose balsavusiojo duomenys buvo užpildyti kopijuotame biuletenyje , kuriame balsavimo variantai pažymėti iš anksto. Elektroninių balsavimo biuletenių negaliojimo dažniausios priežastys buvo šios: tas pats asmuo užpildė kelis elektroninius balsavimo biuletenius, balsavo ne Prienų rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę arba jaunesni nei 16 metų asmenys, biuletenyje nepateikti privalomi duomenys apie asmenį (vardas, pavardė, gimimo data).

Atsižvelgiant į Savivaldybės biudžete numatytą finansavimą, 2022 m. bus įgyvendinti du (po vieną kiekvienoje kategorijoje) daugiausia balsų surinkę projektų idėjų pasiūlymai:

1. „Nemuno pakrantės pritaikymas visuomenės poreikiams“. Projekto vieta – Nemuno pakrantė Paprienėje, dešinėje Greimų tilto pusėje. Projekto tikslas – įrengti poilsio ir aktyvaus laisvalaikio erdvę prie Nemuno. Projekto metu siūloma sutvarkyti pakrantę, įrengti paplūdimio zoną su suoliukais ir gultais ir aktyvaus laisvalaikio zoną su kliūčių taku vaikams. Projekto vertė – 25 000 Eur.

2. „Žvaigždžių takas“. Projekto vieta – vieša erdvė prie žemės sklypo, esančio A. Radušio g. 7, Šilvoto k. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ir suaugusiesiems sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Projekto metu siūloma teritorijoje įrengti lauko treniruoklius. Projekto vertė – 11 000 Eur.

Balsavimo rezultatai:

Prienų miesto kategorijos projektaiBalsų skaičius
„Nemuno pakrantės pritaikymas visuomenės poreikiams“1259
„Sporto klubas po atviru dangumi“321
„Grilio zona prie Nemuno“306
„Šunų parkas – aikštelė AISO“176
„Tartoke esančio Bevardžio ežero prieigų sutvarkymas“137
Prienų rajono kategorijos projektaiBalsų skaičius
„Žvaigždžių takas“1088
„Viešos erdvės Skriaudžių kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų laisvalaikio ir sporto reikmėms“1025
„Pažintinės, rekreacinės aplinkos sutvarkymas prie Čiudiškių piliakalnio“405
„Viešosios erdvės Aušros gatvėje, Pakuonio miestelyje, pritaikymas gyventojų poreikiams“382
„Poilsio ir laisvalaikio erdvės įrengimas Klebiškio kaime“336

Gyvenamosiose teritorijose, kuriose šiemet bus įgyvendinti projektai (šiuo atveju –Šilavoto k. ir Nemuno pakrantėje Prienų m. (Paprienėje, dešinėje Greimų tilto pusėje)), projekto idėjos pasiūlymus bus galima teikti po 3 metų. Apribojimų teikti tokius pačius, tačiau šiemet nelaimėjusius projektų idėjų pasiūlymus nėra.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close