Sandėliavimo „virtuvė“: ką reikia žinoti?

Sandėliavimo logistika

Bet kuri įmonė, parduodanti fizines prekes, remiasi sandėliavimo logistika. Sandėlio valdymas, sandėliavimo paslaugos, operacijos ir sandėlio valdymo sistemos yra tik keletas svarbiausių sandėliavimo logistikos aspektų, norint turėti sėkmingą verslą be jokių nesklandumų ir problemų. Bet prieš tai turėtumėte pasidomėti pačio sandėlio tipais, statyba, kainomis, o tai nesunkiai galite padaryti čia: https://www.borga.lt/angarai-kaina/. Tinkamas sandėliavimo būdas yra vienas iš daugelio sėkmingo prekybinio verslo ingredientų.

Kas yra pramoninis sandėliavimas?

Sandėlių valdymas

Strateginis kasdienis veiklos vykdymas sandėlyje, siekiant skatinti, tobulinti ir užtikrinti veiklos meistriškumą, yra žinomas kaip sandėlio valdymas. Sandėlio valdymas apima viso personalo, mokymo, inventoriaus, įrangos, saugos ir saugumo, gabenimo vežėjo santykių ir kitų judančių dalių stebėjimą.

Toliau pateikiamos kai kurios pareigos:

 • Prognozuoti ir valdyti numatomą apimtį ir darbą.
 • Naudoti reikiamą saugos įrangą ir visada laikytis geriausių saugos standartų.
 • Būtinų leidimų ir sertifikatų gavimas visiems, kurie naudojasi sunkiąja technika.
 • Reguliavimo institucijų atitiktis ir jų poreikių tenkinimas.
 • Įmonei tobulėjant būtina nuolat planuoti ir valdyti veiklą.
 • Prekių saugumo ir prieinamumo palaikymas, taip pat prireikus sandėlio auditų atlikimas.
 • Pateikiamos išsamios instrukcijos, kaip priimti, išpakuoti, paimti, pakuoti ir išsiųsti inventorių.
 • Šiukšlių ir kitų sandėliavimo zonų nustatymas strateginėse vietose, siekiant sumažinti darbo, reikalingo norint pereiti iš vienos paskirties vietos į kitą, kiekį.
 • Visų atvykstančių ir išsiunčiamų siuntų sekimas, taip pat reikalingų dokumentų rinkimas.

Sandėlio operacijos

Pramoniniame sandėlyje vykstantys procesai, kurie sukasi aplink prekių srautą ir atsargų sekimą, vadinami sandėliavimo operacijomis. Sandėliavimo principai yra atsargų gavimas, kiekvienos prekės saugojimas specializuotoje sandėliavimo vietoje (pvz., lentynoje, šiukšliadėžėje ar ant padėklo) ir transportavimas į kitą paskirties vietą.

Efektyvios sandėlio operacijos naudingos dėl šių aspektų:

 • Žema kaina
 • Inventorius gautas ir išsiųstas laiku
 • Darbuotojai produktyvūs
 • Tinkamas produktų kiekis po ranka
 • Vieta žemiau talpos
 • Optimizuotas saugykla ir praėjimai laisvi
 • Efektyviai naudojama įranga
 • Klientai patenkinti

Sandėlio valdymo sistemos

Sandėlio valdymo sistema yra tam tikra programinė įranga, kuri suteikia jums galimybes valdyti sandėlio operacijas ir atsargų judėjimą, taupant jūsų laiką ir pašalinant rankinius procesus. Atsargų sekimo, sandėliavimo operacijos, darbo krūvio paskirstymas ir transportavimas gali būti naudingi sandėlio valdymo sistemoms, pavyzdžiui, stogų dangų prekyba vyksta sklandžiai būtent dėl tokių niuansų.

Šios sandėliavimo sistemos suteikia jums neprilygstamą matomumą ir informaciją realiuoju laiku apie kiekvieną sandėlyje vykstantį veiksmą. Siekiant sumažinti neefektyvumą, patikima sandėlio valdymo sistema netgi gali padėti sudaryti kompiuterizuotus atrinkimo sąrašus, pagrįstus užsakymais, kurių prekės laikomos arti viena kitos. Kita vertus, prasta el. prekybos saugyklos logistika gali sukelti iššvaistytų pinigų, vėluojančių užsakymų ir net teisinių problemų. Kita vertus, supaprastinta sandėlio logistika gali padėti sutaupyti pinigų, o taip pat užtikrinti geresnę klientų patirtį.

Suprasti, kur jūsų rinkimo operacijos nėra veiksmingos, yra geras pirmas žingsnis, norint išsiaiškinti, koks atrankos metodas jums tinka. Atsargų minimumo nustatymas siekiant užtikrinti, kad turite pakankamai atsargų, taip pat gali padėti sandėliavimo logistika. Pertvarkymo taškai yra tam tikra praktika, kuri gali turėti didelės įtakos įmonės augimui ar nuosmukiui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close