KAIP TIEKTI PREKES Į KITAS EUROPOS ŠALIS?

Jeigu imatės platesnės apimties verslo, jo neįmanoma efektingai vystyti, jei nepasitelkiate į pagalbą kurios nors vienos iš gausybės logistikos paslaugomis užsiimančių įmonių. Be to, verta paminėti ir tai, kad šios įmonės gali pasiūlyti ne tik prekių pervežimo, bet ir jų sandėliavimo paslaugas.

Kokius krovinius pervežimo įmonės gali pristatyti į kitas Europos šalis ir kokias dar papildomas paslaugas prireikus suteikia?

Šio tipo įmonės turi teisę pervežti ne tik įprastines prekes, bet ir pavojingus, didelių išmatavimų krovinius, jos taip pat perveža ir asmeninius daiktus, teikia perkraustymo paslaugas ir pasirūpina, kad krovinys saugiai pasiektų jo gavėją. Taip pat būna pervežami ir biurams ar viešbučiams reikalingi baldai, kiti įrenginiai. Jeigu prekės keliauja į Europos Sąjungos šalis, jų pervežimas yra labai paprastas, nereikalaujantis papildomų rūpesčių. Tačiau jeigu krovinį reikia pristatyti į tas Europos žemyno šalis, kurios sąjungai nepriklauso, irgi nereikia išsigąsti, nes pervežimo paslaugas pasiūliusi įmonė atlieka ir tarpininkavimo muitinei reikalingus darbus. O visų būtinų dokumentų tvarkymas bus atliekamas sklandžiai ir be menkiausių priekaištų.

Į kokias Europos šalis gali būti pristatomi kroviniai?

Krovinių pervežimo Europoje tinklas yra labai platus. Iš Lietuvos sausumos keliais kroviniai iškeliauja ne tik į Lenkiją, Vokietiją, Slovakiją, Vengriją, Austriją, Belgiją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Angliją, Skandinavijos šalis, bet ir į Slovėniją, Kroatiją, Serbiją, Makedoniją, Bulgariją, Graikiją ir kitas Balkanų pusiasalio valstybes. Greičiausiai pervežamos prekės pasiekia gavėjus kaimyninėse Baltijos šalyse.

Kuo dar pasirūpina prekių gabenimu užsiimančios įmonės?

Prekių ir siuntų pervežimo paslaugą teikiančios įmonės taip pat sandėliuoja būsimus krovinius, paruošia juos gabenimui, kas puikiai pasitarnauja taupant laiką, nes prekių savininkui nereikia pačiam ieškoti sandėliavimo patalpų. Naudinga yra ir tai, kad pervežėjai, pasitelkę į pagalbą papildomą draudimą, garantuoja prekių savininkui nuostolių išvengimą tuo atveju, jei kelionėje krovinys dėl netikėtų priežasčių patektų į rizikingą situaciją ir dėl to galėtų nukentėti. Paties draudimo kaina tiesiogiai priklauso nuo vežamo krovinio vertės. Jeigu jums prireikė nuvežti savo prekes į kurią nors Europos šalį, nedvejodami susisiekite su internetine įmone: autopastas.com ir tikrai nepasigalėsite.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close