Respublikinis renginys Birštone gegužės 21 d.

Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ š. m. gegužės 21 d. Birštone sukvietė gimnastikos bei šokio entuziastus į uždegančiu šokiu, energija, muzikos skambesiu ir pavasario dvelksmu alsuojančią šventę – GIMNASTIADĄ. Tai vienas spalvingiausių, nuotaikingiausių ir gražiausių sporto renginių, skirtų tiek jaunam, tiek ir vyresnio amžiaus dalyviui, į kurį susirenka įvairių šalies miestų ir miestelių šokių, aerobikos, gimnastikos ar net oro akrobatikos kolektyvai, žiūrovus stebinantys išradingumu, kūrybingumu, meistriškumu ir dovanojantys puikias emocijas bei gerą nuotaiką.

Šiemet vyksianti gimnastiada, organizuojama jau vienuoliktą kartą, yra skirta Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ 20–mečiui paminėti. Ši šokio ir gimnastikos šventė-konkursas yra ypatingai laukta. Dėl visą pasaulį supančiojusių COVID-19 pandemijos suvaržymų XI-osios Lietuvos gimnastiados datą teko keisti net kelis kartus. Todėl organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems vadovams, užregistravusiems savo grupes, ir atvykstantiems į renginį su daugiau nei 600 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kėdainių, Druskininkų, Mažeikių, Telšių, Joniškio bei kitų miestų ir rajonų. Įspūdingoje programoje – arti pusė šimto konkursinių pasirodymų iš daugiau nei trisdešimties įvairių klubų, studijų ar kitų įstaigų.

Svetingame Birštono kultūros centre žiūrovus į nemokamą renginį kviečiame atvykti pasigrožėti įvairiaspalviais pasirodymais, kuriuose bus panaudojami gimnastikos, akrobatikos, įvairių šokių rūšių elementai bei įvairūs įrankiai. Dalyvių pasirodymai bus vertinami ir priskiriami auksinei, sidabrinei ar bronzinei kategorijai.

Renginys yra viena iš projekto Judėjimo džiaugsmas su „Gimnastika visiems” bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis (Nr. SRF-FAV-2019-1-0216) veiklų.

———————–

Lietuvos gimnastiadų istorija:

I-oji Lietuvos GIMNASTIADA vyko 2001 m. Druskininkuose.

II-oji – skirta Pasaulinei sveikatos dienai paminėti 2002 m. (Druskininkai). Toliau vykdoma kas du metus.

III-oji – 2004 m. (Druskininkai)

IV-oji – 2006 m. (Druskininkai)

V-oji – 2008 m. (Kaunas)

VI-oji – 2010 m. (Šiauliai)

VII-oji – 2012 m. (Alytus)

VIII-oji – 2014 m. (Panevėžys)

IX-oji – 2016 m. (Kėdainiai)

X-oji – 2018 m. (Druskininkai)

2020 m. planuotą gimnastiadą teko atidėti dėl COVID-19 pandemijos suvaržymų renginių organizavimui.

XI-oji – skirta Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ 20-mečiui paminėti 2022 m. (Birštonas)

Nuotraukos: fotografas Vygintas Mažeika

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close